Projektový manažér

Knauf Insulation, s.r.o.

Železničný rad 24, 968 14 Nová Baňa, okres Žilina, okres Prešov, Košice
Termín nástupu
28.02.2018
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu do tímu predaja, ktorého hlavnou úlohou je projektový predaj výrobkov Knauf Insulation, vyhľadávanie projektantov, architektov, developerov, investorov a realizačných firiem s cieľom predávať riešenia a produkty KnaufInsulation v regiónoch Žilina, Prešov a Košice.

Hlavné zodpovednosti :
1. Implementácia riešení a produktov KI do stavebných projektov so zameraním na zadané/vybrané aplikácie,
2. Budovanie vzťahov s developermi, investormi, s realizačnými firmami v zadanom regióne SR –s cieľom podporiť predaj riešení s vyššou pridanou hodnotou,
3. Akvizícia, manažment a obchodno-technický servis dôležitých/určených stavieb, plánovanie / realizácia a ukončenie stavby/projektu , s cieľom plánovania predaja výrobkov
4. Tvorba cenových ponúk v spolupráci s obchodným zástupcom v danom regióne a spolupráca pri cenotvorbe projektov,
5. Komunikácia a spolupráca s marketingom pri aktivitách na cieľové skupiny architekti/projektanti, realizačné firmy, developeri.

Ponúkame zaujímavé finančné ohodnotenie reflektujúce náročnosť pracovnej pozície, možnosť osobného rastu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technická - ideálne stavebný, drevársky odbor

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- komunikatívnosť,
- dôslednosť, presnosť,
- analytické a akvizičné myslenie,
- schopnosť analyzovať potenciál, stanoviť ciele a priority,
-všeobecný profesný a spoločenský prehľad,

Jediný slovenský výrobca minerálnych tepelných izolácií Knauf Insulation s.r.o. Nová Baňa je úspešnou firmou s približne 270 zamestnancami. Výrobný závod v Novej Bani je členom medzinárodnej skupiny Knauf Insulation , ktorá je jednou z najrýchlejšie rastúcich firiem v izolačných materiáloch so 40 ročnou históriou. Knauf Insulation zamestnáva viac ako 5500 zamestnancov vo viac ako 40 krajinách a vyrába vo viac ako 30 výrobných závodoch. Je stabilnou skupinou s ročným obratom presahujúcim 1,7 miliardy EUR. Zameriava sa na komplexné riešenie v znižovaní energetickej náročnosti pre bytové a nebytové stavby a priemyselných zákazníkov.

Misiou spoločnosti je spochybňovať konvenčné myslenia a vytvárať inovatívne izolačné riešenia, ktoré ovplyvnia spôsob, akým budeme žiť a stavať v budúcnosti. To všetko so starostlivosťou o ľudí, ktorí tieto riešenia vytvárajú, o tých, ktorí ich používajú a o svet, na ktorom nám všetkým záleží.

Ďalšie informácie nájdete na:
www.knaufinsulation.sk
www.knaufinsulation.com.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3282220  Posting date: 9.1.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: Dohodou