Rozvozár v rastúcej spoločnosti so zameraním na kvalitu a rýchlosť

KNAR, s.r.o.

Miesto práce
KNAR Restaurant Europa SC Zvolen, Ľudovíta Kubániho, Zvolen
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
po dohode
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme dynamického a spoľahlivého šoféra na pozíciu rozvozára v našej rýchlo sa rozvíjajúcej spoločnosti. Ak máš záujem o prácu v oblasti doručovania a chceš sa pridať k tímu, ktorý kladie dôraz na kvalitu a spokojnosť zákazníkov, tešíme sa na tvoju prihlášku!

Náplň práce:
- zabezpečovanie spoľahlivého a rýchleho doručovania tovaru zákazníkom
- dodržiavanie stanovených časových limitov a zachovanie vysoko kvalitnej služby
- udržiavanie čistoty a poriadku v pridelenom vozidle
- komunikácia so zákazníkmi a riešenie prípadných otázok alebo nejasností

- možnosť pracovať v rastúcej a ambicióznej spoločnosti
- konkurencieschopný plat a príležitosť zarobiť si podľa výkonnosti
- flexibilný pracovný čas podľa dohody
- možnosť získavať skúsenosti v oblasti logistiky a doručovania
- príležitosť zapojiť sa do tímu zameraného na kvalitu a spokojnosť zákazníkov
- odmeny
- počas pracovného týždňa sa pracuje:
PO - PIA : od 13:00 - 21:00, a v SO- NE: od 10:00 do 21:00

. Ponúkame zaujímave finančné ohodnotenie a stabilné pracovné miesto. Viac info na osobnom pohovore. Nehľadáme čerstvého absolventa vodičského preukazu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vodičský preukaz skupiny B
- zodpovedný a spoľahlivý prístup k práci
- schopnosť efektívne organizovať a plánovať doručovanie
- komunikatívnosť a zdvorilosť voči zákazníkom
- ochota pracovať v rôznych časových intervaloch a počas víkendov

Naša spoločnosť sa pýši prevádzkovaním viacerých renomovaných gastronomických zariadení s pevnou a lojálnou klientelou. Týmto sme sa stali jedným z najvýznamnejších gastronomických zamestnávateľov v nášom okrese.

Naša spoločnosť je stabilná a dobre zakorenená, čo nám umožňuje nielen úspešne pôsobiť, ale aj aktívne sa rozvíjať. Zameriavame sa na spoluprácu a vzájomnú podporu, čo nám pomáha prekonať výzvy každého obdobia. Práve vďaka našej solídnej pôde sa považujeme za spoľahlivého a solventného zamestnávateľa, ktorý vám dokáže zaručiť stabilnú a dlhodobú pracovnú príležitosť.
www.knar.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2196988  Posting date: 28.8.2023  Basic salary component (gross): 800 EUR/mesiac