Obchodný zástupca pre online magazín Klocher

Klocher s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
700 - 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si komunikatívny, šikovný a otravný? Nezavrie sa ti pusa? ak áno potom do nášho tímu hľadáme práve teba. Do nášho mladého tímu hľadáme šikovného obchoďáka. Náplň práce bude predovšetkým vyhľadávanie nových zákazníkov, starostlivosť o existujúcich zákazníkov, tvorba prezentácií, cenových ponúk a zmlúv. Plánovanie a realizácia obchodných stretnutí, aktívna komunikácia so zákazníkmi, prezentácia spoločnosti vo vzťahu k zákazníkovi.
Telefonovanie a emailová komunikácia s potenciálnym inzerentom, komunikácia s vedením spoločností a vytváranie prehľadných tabuliek o predaji.

Služobný telefón a notebook, perspektívna práca s možnosťou profesionálneho rastu. Bezplatné firemné vzdelávanie, flexibilná pracovná doba, zaujímavé platové ohodnotenie v závislosti od výsledkov.

V prípade záujmu prosím zašlite vaše CV na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť, flexibilita, samostatnosť, spoľahlivosť, dynamickosť, aktívny vodič.
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

KLOCHER je lifestylový online magazín. Redakciu magazínu tvorí tím mladých a kreatívnych ľudí, ktorí dokázali v rozmedzí niekoľkých rokov svojim obsahom osloviť niekoľko milionov ľudí na slovensku a česku.
ID: 3712660  Posting date: 16.1.2020  Basic salary component (gross): 700 EUR/mesiac