Žeriavnik

KLARTEC, spol. s r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
ihneď
1 150 - 1 250 EUR/mesiac13. plat, + naviac možnosť (nie nutnosť) práce v sobotu za nadštandardný príplatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme žeriavnika na prácu so skládkovým portálovým žeriavom MB110 a MB1645 (žeriavnicky preukaz Aa). Vítané sú skúsenosti s prácou na žeriave pri betonáži prefabrikátov, zaformovaní a odformovaní hotových výrobkov a ich manipulácii pri nakládke na kamióny, skúsenosti s obsluhou VZV a viazačský preukaz. Nie je to podmienka, je to výhoda. Prípadné preškolenie pre držiteľa žeriavnického preukazu zabezpečíme.

- Obsluhovanie portálových žeriavov výložníkového typu
- Zdvíhanie, presúvanie a spúšťanie materiálu pomocou ramena žeriavu
- Vedenie záznamov o prevádzke žeriavu
- Kontrolovanie prevádzkyschopnosti zvereného žeriavu
- Dodržiavanie zásad BOZP
- Obsluha VZV
- Možnosť (nie nutnosť) práce v sobotu za nadštandardný príplatok

- 13. plat, príspevok na dopravu, voľno naviac pri narodení dieťaťa, zamestnanecké extra zľavy na naše výrobky

• Z kapacitných dôvodov budú pozvaní na pracovný pohovor iba vybraní uchádzači. Ďakujeme za pochopenie.
• Zaslaním svojich osobných údajov dávate súhlas spoločnosti k spracovaniu svojich osobných údajov v databáze uchádzačov o zamestnanie t. j. k ich ukladaniu na nosiče dát, uchovávaniu, vyhľadávaniu v nich, triedeniu, kombinovaniu a likvidácií v zmysle Zákona č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Súhlas poskytujete na dobu neurčitú až do jeho písomného odvolania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Vodičský preukaz

A

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

2

Žeriavnický preukaz Aa - vežové žeriavy výložníkového typu a prax sú výhodou.
Zodpovednosť, ochota pracovať, dobrý zdravotný stav, samostatnosť.

Naša rodinná spoločnosť pôsobí na trhu stavebných výrobkov na Slovensku vyše 25 rokov. V portfóliu máme výrobu betónových stavebných materiálov - nádrže, zámkovú dlažbu, skruže, šachtové dná... www.klartec.sk; www.terrabella.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4066579  Posting date: 15.6.2021  Basic salary component (gross): 1 150 EUR/mesiac