Hľadáme posilu do tímu večerných asistentiek / recepčných!

Kinstellar

Miesto práce
Hviezdoslavovo námestie 13, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
apríl 2024
Mzdové podmienky (brutto)
6 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Viete po anglicky?
Máte čas aspoň 3 večery v týždni?
Láka vás práca na recepcii a chcete byť pravou rukou právnikov pri príprave a spracovaní rôznych dokumentov?

Ak ste študent/ka, baví vás komunikácia s klientmi aj administratívne práce a chcete pracovať v centre Bratislavy v mladom a priateľskom tíme, ozvite sa nám!

Predchádzajúce podobné skúsenosti uvítame, ale nie sú podmienkou - všetko vás naučíme.

Pracovná doba spravidla začína od 15:00 a trvá do 20:00.
Príležitostné zastupovanie denných asistentiek alebo recepčnej v čase medzi 9.00-17.30.

  • starostlivosť o vzdelávanie a rozvoj - prístup k firemnej online e-learningovej platforme, účasť na školeniach
  • aktívne využívanie anglického jazyka, interné preškolenia v oblasti pravopisu a právnej angličtiny
  • teambuildingové aktivity, starostlivosť o well-being zamestnancov
  • posilňovňa na pracovisku, hodiny jogy s lektorom
  • Multisport karta
  • čaj, káva, nealko nápoje zdarma

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Kinstellar je významná medzinárodná advokátska kancelária s dlhoročnou pôsobnosťou v regióne strednej Európy, Strednej Ázie a Turecka. Spolupracujeme s mnohými z najväčších svetových spoločností, finančných inštitúcií a významných medzinárodných advokátskych kancelárií.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2927999  Posting date: 19.3.2024  Basic salary component (gross): 6 EUR/hod.