Logistik

KELLYS BICYCLES s.r.o.

Miesto práce
Piešťany
Termín nástupu
dohodou
950 - 1 100 EUR/mesiacMzda začína na sume 950 € brutto a závisí od skúseností, znalostí a schopností uchádzača + ročný bonusový systém

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu či kolegyňu s citom pre dôslednosť. Ak máš rad:
• presnosť a detail
• prehľad a poriadok

NEVÁHAJ, PRIHLÁS SA A PRÍĎ SA NÁM UKÁZAŤ!

Čo bude tvojou úlohou:

Staneš sa dôležitou administratívnou podporou svojho tímu. Tvojou náplňou bude:
• Pripravovať podklady pre objednávky a odosielať ich dodávateľom
• Vyberať vhodnú dopravu tovaru
• Komunikovať s dopravcom
• Zodpovedať za kompletizáciu dokumentov
• Administratívne zabezpečovať prijímanie tovaru na sklad
• Komunikovať s colným úradom, ekonomickým odd., logistikou a skladmi, obchodným oddelením
• Úzko spolupracovať s produktovými manažérmi
• Zabezpečovať potrebnú administratívu pre produktové odd., práca s interným IS

Čo v KELLYS BIKE získaš?

• miesto v stabilnej spoločnosti, ktorá vyrába slovenské bicykle na svetovej úrovni,
• priestor uskutočniť dobré nápady,
• investície do tvojho osobného rozvoja a vzdelávania,
• kolegov - priateľov, ktorým záleží aby si sa v práci cítil/a spokojne,
• nekonvenčné pracovné prostredie, kde veci berieme športovo,
• čiastočne flexibilný pracovný čas,
• zľavy na bicykle a doplnky pre teba a tvojich blízkych,

Ak ťa zaujala naša pracovná ponuka, neváhaj a pošli nám svoje CV. Potešíme sa, ak k nemu pripojíš motivačný list. Popíš v ňom čo ťa na ponúkanom mieste upútalo a aké svoje zručnosti vieš na pozícii zúročiť. Každý zaslaný životopis dôkladne a starostlivo posúdime. Následne sa spojíme s uchádzačmi, ktorí najviac vyhovujú požiadavkám na danú pracovnú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Aké sú naše očakávania?
• Nechýba Ti energia ani správna motivácia.
• Pracuješ presne, vybavíš potrebnú administratívu s dôrazom na detaily.
• Vieš si prácu zorganizovať, navrhnúť vhodný postup (doprava a pod.)
• Aktívna angličtina je pre Teba samozrejmosťou, budeš ju denne využívať.
• Výhodou pre Teba je skúsenosť na podobnej pozícií.

Milujeme, to čo robíme – robíme to, čo milujeme. Sme nadšenci, ktorí dokázali spojiť svoju vášeň s prácou. Tvoríme svetové bicykle.

MY SME :
- talentovaní vizionári
- tvorcovia s odvážnymi nápadmi
- skúsení organizátori
- neúnavní pracanti
- zanietení jazdci
- priatelia i kolegovia

MY SME KELLYS BICYCLES. Sme pripravení prijať Ťa medzi nás...

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3805663  Posting date: 8.11.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: 950 - 1 100 EUR/mesiacMzda začína na sume 950 € brutto a závisí od skúseností, znalostí a schopností uchádzača + ročný bonusový systém