Administratívna podpora/Back Office/Recepcia

KELLYS BICYCLES s.r.o.

Miesto práce
Slnečná cesta 374, 922 01 Veľké Orvište, okres Piešťany
Termín nástupu
apríl, máj 2018
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme šikovnú administratívnu podporu/recepčnú, ktorá vždy ochotne a s úsmevom na tvári vyrieši množstvo úloh spojených so samostatnou pridelenou agendou a chodom recepcie. Prácou a zodpovedným prístupom môžeš ukázať, čo v Tebe je a plne uplatniť samostatnosť, dôslednosť a zmysel pre detail a poriadok. Ak máš predchádzajúce skúsenosti v administratívnej práci a komunikuješ v angličtine, chceme sa s Tebou stretnúť!
Dôležité! Pracovnú pozíciu obsadzujeme na dobu určitú ako zástup za kolegyňu na materskej a rodičovskej dovolenke.

Výsledkom Tvojej práce bude:
- samostatne a kompletne zastrešená agenda v štatistikách INTRASTAT, mesačné spracovanie a odoslanie potrebných hlásení v požadovaných termínoch,
- pravidelné štvrťročné hlásenia o obaloch a odpadoch na príslušné inštitúcie vrátane evidencie o dovoze a vývoze z EÚ, tretích krajín a neregistrovaných dodávateľov,
- príprava podkladov pre vývozy a dovozy tovarov pre špedičnú spoločnosť (preklady faktúr z AJ do SJ, zaraďovanie tovarov podľa colného sadzobníka, komunikácia ohľadom preclenia),
- komunikácia s kuriérskymi spoločnosťami a zabezpečenie potrebnej dokumentácie, objednávanie a odosielanie drobných zásielok, ich následná evidencia v IS,
- komunikácia s Colným úradom – potrebné povolenia a doklady, sledovanie lehôt,
- vedenie hotovostnej pokladne, prijímanie a úhrada fa a iné operácie, denné a ročné inventúry,
- chod recepcie plne pod kontrolou, rôzne administratívne práce (objednávanie obedov, rezervácia zasadačiek, scanovanie a kopírovanie dokumentov a pod.),
- profesionálne zastrešený prvý kontakt so spoločnosťou - vybavené telefonáty aj v anglickom jazyku,
e-mailová komunikácia, evidencia došlej a odoslanej pošty v IS, obslúžené a spokojné návštevy spoločnosti,
- sledovanie stavu zásob kancelárskych potrieb, občerstvenia, vybavenia kuchynky a pod, zabezpečenie nákupu,
- príprava občerstvenia pre návštevy, porady a školenia,
- operatívne úlohy podľa potreby.

Čo v KELLYS BIKE tíme získaš?

• Môžeš byť hrdý na svoje pracovné zázemie. Sídlime na Slovensku, vyrábame však bicykle a cyklopríslušenstvo pre celý svet.
• Dáme ti priestor uskutočniť dobré nápady, môžeš sa realizovať.
• Záleží nám na firemnej kultúre a každý člen našej bicyklovej rodiny sa podieľa na jej formovaní.
• Ako firma si vážime vzdelanie, budeme investovať do tvojho rozvoja.
• Svoj čas využiješ efektívne, preto máš u nás možnosť čiastočne flexibilnej pracovnej doby.
• Naše produkty dostaneš so zaujímavou zľavou pre teba a tvoju rodinu.
• Určite Ťa potešia aj koncoročné odmeny v závislosti od našich spoločných výsledkov.

Ak ti dáva zmysel pracovať pre KELLYS BICYCLES, vidieť priamo výsledky našej spoločnej práce a nakoniec si ich ešte vyskúšať na vlastnej koži na spoločnom cyklovýlete, radi sa s Tebou stretneme. Neváhaj a pripoj pár riadkov o Tebe a pošli nám Tvoje CV.
POZÍCIU OBSADZUJEME NA ZASTUPOVANIE POČAS MATERKSJE A RODIČOVSKEJ DOVOLENKY NAŠEJ KOLEGYNE.

Každý životopis starostlivo posúdime a kontaktovať budeme len uchádzačov vhodných na inzerovanú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Aké sú naše očakávania?
• Máš skúsenosti s administratívou, vedením pokladne, fakturáciou.
• Výhodou je Tvoja prax v colnej problematike a štatistických hláseniach INTRASTAT.
• Si samostatný v práci. Sleduješ si termíny a podklady.
• Si proaktívny, nesedíš a nečakáš.
• Pracuješ presne, vybavíš potrebnú administratívu s dôrazom na detaily.
• Dôsledne a zodpovedne vybavíš všetky úlohy.
• Znalosť angličtiny v ústnej a písomnej podobe na komunikatívnej úrovni.
• Ku kolegom si priateľský/-á a ochotný/-á pomôcť.
• Nechýba ti úsmev a príjemné vystupovanie.

Milujeme, to čo robíme – robíme to, čo milujeme. Sme nadšenci, ktorí dokázali spojiť svoju vášeň s prácou. Tvoríme svetové bicykle.

MY SME :
- talentovaní vizionári
- tvorcovia s odvážnymi nápadmi
- skúsení organizátori
- neúnavní pracanti
- zanietení jazdci
- priatelia i kolegovia

MY SME KELLYS BICYCLES. Sme pripravení prijať Ťa medzi nás...

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3330206  Posting date: 8.3.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: dohodou