Online Marketing Špecialista

KELLYS BICYCLES s.r.o.

Miesto práce
Piešťany
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 1000,- eur (konečná mzda závisí od množstva skúseností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu práve hľadáme nového kolegu, ktorý sa vyzná sa vo svete online marketingu a sociálnych médií. Pridaj sa k nám a staň sa súčasťou dynamického tímu, ktorý vytvára image našej značky!

Čo očakávame:

• Spravovanie našej webovej stránky tak, aby sa jej obsah menil a bol stále aktuálny. K tomu patrí aj náš e-shop a jeho marketingová podpora.
• Pridávanie príspevkov na sociálne siete.
• Starostlivosť o vytvorený marketingový obsah.
• Aktívna komunikácia a spolupráca s grafickými dizajnérmi, copywritermi, fotografmi, kameramanmi a pod.
• Koordinácia marketingových aktivít kolegov na pobočkách v krajinách V4.
• Administratívne záležitosti marketingového oddelenia.
• V prípade potreby výpomoc pri organizovaní foto a video produkcie.

Čo v KELLYS BIKE získaš?

• Môžeš byť hrdý na svoje pracovné zázemie. Sídlime na Slovensku, vyrábame však bicykle a cyklopríslušenstvo pre celý svet.
• Dáme ti priestor uskutočniť dobré nápady, môžeš sa realizovať.
• Záleží nám na firemnej kultúre a každý člen našej bicyklovej rodiny sa podieľa na jej formovaní.
• Ako firma si vážime vzdelanie, budeme investovať do tvojho rozvoja.
• Naplánuj si svoj deň – máme čiastočne flexibilný pracovný čas.
• Naše produkty dostaneš so zaujímavou zľavou pre teba a tvoju rodinu.

Ak ti dáva zmysel pracovať pre KELLYS Bicycles, vidieť priamo výsledky našej spoločnej práce a nakoniec si ich ešte vyskúšať na vlastnej koži na spoločnom cyklovýlete, radi sa s Tebou stretneme.

Každý životopis starostlivo posúdime a kontaktovať budeme len uchádzačov vhodných na inzerovanú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing, Ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Google Ads - Pokročilý
Google Analytics - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Aké sú naše očakávania?
• Máš preukázateľné skúsenosti zo sveta online marketingu (radi si pozrieme výsledky tvojej práce).
• Ovládaš analytické nástroje Google Analytics, AdWords. Znalosť e-commerce platforiem je výhoda.
• Vieš naplánovať a pripraviť vizuálne atraktívnu kampaň na sociálnych sieťach aj v našom e-shope.
• Máš skúsenosť so spoluprácou s médiami.
• Vieš skoordinovať veľké množstvo činností či projektov, máš výborný time manažment.

Milujeme, to čo robíme – robíme to, čo milujeme. Sme nadšenci, ktorí dokázali spojiť svoju vášeň s prácou. Tvoríme svetové bicykle.

MY SME :
- talentovaní vizionári
- tvorcovia s odvážnymi nápadmi
- skúsení organizátori
- neúnavní pracanti
- zanietení jazdci
- priatelia i kolegovia

MY SME KELLYS BICYCLES. Sme pripravení prijať Ťa medzi nás...

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3327887  Posting date: 9.4.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: od 1000,- eur (konečná mzda závisí od množstva skúseností)