Čašník/Čašníčka

Kaštieľ Kubínyi s.r.o.

Miesto práce
Mjr. Archipova, Vyšný Kubín
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme človeka s vášňou pre prácu v reštauračných a hotelových službách, s vášňou k vínu a histórii. Naším cieľom je ponúkať kvalitné služby, preto hľadáme ľudí, ktorí sa neboja nových výziev a majú tímového ducha. Ponúkame prácu v novej ambicióznej prevádzke zrekonštruovaného kaštieľa s možnosťou ďalšieho osobnostného rozvoja a kariérneho rastu. Hľadáme lojálnych ľudí, ktorí majú chuť robiť veci inak a nemajú radi stereotyp a chcú byť súčasťou rodinnej firmy.

V prípade potreby možnosť zamestnanecké ubytovanie.
Podpora ďalšieho vzdelávania a osobnostného rozvoja.
Firemné teambildingy.
Možnosť kreatívnej práce a zapojenia sa do chodu a rozvoja prevádzky.

Kontaktujte nás prostredníctvom emailu. Oslovíme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Hotelierstvo, Cestovný ruch, gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

fyzická zdatnosť
komunikácia (jednanie s ľuďmi)
samostatnosť
tímová práca
empatia
komunikatívnosť
precíznosť (presnosť)
sebaovládanie

Kaštieľ Kubínyi je historický areál, ktorý sa nachádza vo Vyšnom Kubíne. Celý objekt prešiel kompletnou rekonštrukciou a v súčastnosti slúži ako hotel s reštauráciou. Naše priestory sú ideálnym miestom pre relax spojený s kvalitnou gastronómiou. Organizujeme kultúrne podujatia, zabezpečuje výnimočný catering, realizujeme svadby, firemné akcie či rodinné oslavy. Viac sa o nás dozviete na www.kastielkubinyi.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3846807  Posting date: 13.1.2020  Basic salary component (gross): 1 000 EUR/mesiac