Sociálny pracovník

KASPIAN - Občianske združenie

Miesto práce
Furdekova 6/a, 851 03 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
01.01.2018
Mzdové podmienky (brutto)
841

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegu, ktorého pracovnou náplňou bude priama práca s deťmi a mládežou v teréne / klube, manažovanie projektov, fundraising.

Práca v najstaršom nízkoprahovom programe na Slovensku so stabilným postavením v treťom sektore;
príjemné pracovné prostredie;
práca v akčnom tíme;
pohyblivý pracovný čas;
5 dní dovolenky nad rámec;
možnosť vytvoriť si vlastný systém práce a realizovať nápady;
stáže/konferencie v zahraničí;
vzdelávací systém podporujúci profesný rast;
služobný notebook, mobilný telefón.

Kolo osobných pohovorov sa začína 16. 10. 2017 a ukončí sa po nájdení vhodného kandidáta.
Neváhaj a prihlás sa (prosíme, iba pokiaľ spĺňaš uvedené kritéria).

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

sociálna práca

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Windows - Základy

Počet rokov praxe

3

dobrý písomný prejav, komunikačné zručnosti; samostatnosť, kreatívnosť, zodpovednosť, flexibilita,
znalosť neziskového prostredia, cudzí jazyk (predovšetkým angličtina), vodičský preukaz a prax sú výhodou.

KASPIAN je občianske združenie, ktoré sa 27. rok venuje deťom a mládeži hlavne v Petržalke. Naším cieľom je, aby sa “decká” mohli zdravo rozvíjať v bezpečnom prostredí. Ponúkame im podporu, poradenstvo, pomoc a širokú škálu voľnočasových, vzdelávacích, preventívnych, či participatívnych služieb a aktivít. Môžu nás stretnúť v uliciach mesta, v klube, na školách alebo v online priestore. Mapujeme potreby detí a mladých, a venujeme sa aj práci s komunitou, v ktorej žijú a trávia čas. Svoje skúsenosti posúvame rodičom, študentom aj odborníkom v oblasti práce s mládežou. Naše terénne služby sú akreditované podľa zákona č. 305/2005 Z.z. o sociálnoprávnej ochrane a sociálnej kuratele a klub je registrovanou nízkoprahovou sociálnou službou pre deti a rodinu podľa zákona č. 448/2008 Z.z. o sociálnych službách.

Viac o nás na www.kaspian.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3205850  Posting date: 10.10.2017  Basic wage component (gross) and other rewards: 841