Vodič domiešavača na naše prevádzky

Karovič, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
7 EUR/hod.Hodinová mzda od 7,- Eur/hod, + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na naše prevádzky  Skalica a Záhorská Bystrica hľadáme vodičov
- práca na zverenom vozidle
- obsluha strojného zariadenia
- prax výhodou

- práca v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- preplatenie strojníckeho preukazu na domiešavač

V prípade Vášho záujmu o uvedenú ponuku, prosím posielajte životopisy na uvedené kontaktné údaje.
Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za záujem, kontaktovať budeme iba úspešných uchádzačov.
Zaslaním životopisu dávate spoločnosti Karovič s.r.o. súhlas so spracovaním osobných údajov pre účely výberového konania podľa zákona č. 122/2013 Z.z. na dobu 1 roka

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

25.4.2024 (ostáva ešte 26 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

C, D, E

- flexibilita

Prevažujúcou činnosťou firmy je výroba a preprava betónových zmesí (transportbetónu). Firma sa ďalej zaoberá výrobou a dodávkou betónových prefabrikátov pre nosné, nenosné a doplnkové konštrukcie občianskych i priemyselných stavieb. Ponúkame odbornú technickú pomoc a riešenie pri plánovaní projektov a realizácii stavieb.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Karovič s.r.o.
E-mail: poslať životopis
ID: 3354461  Posting date: 26.3.2024  Basic salary component (gross): 7 EUR/hod.