Backend (Ruby on Rails) vývojár

Kaminari s.r.o. - shopVOX

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
1500-4000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného kolegu a to konkrétne Backend (Ruby on Rails) vývojára akejkoľvek úrovne (junior alebo senior) do nášho tímu situovaného v Žiline - kde budeme spoločne pokračovať vo vývoji progresívneho celosvetového startupu zo Silicon Valley s názvom shopVOX (https://www.shopvox.com/).

Ako backend vývojár sa budeš priamo podieľať na každej úrovni vývoja - od analýzy, cez návrh až po spracovanie požadovaného riešenia a taktiež budeš úzko spolupracovať s tímom frontend vývojárov. Z technologického hľadiska je celý backend napísaný v Ruby on Rails 4 a momentálne sa migruje do verzie 5.

Tvojou úlohou bude písať efektívny, znovupoužiteľný (kód organizovaný do services) a spoľahlivý zdrojový kód. Hlavnou náplňou tvojej práce bude mimo iné aj implementácia novej funkcionality, zmeny v architektúre aplikácie a opravy chýb v aktuálnej funkcionalite.

Taktiež budeš mať na starosti celkové vylepšenie a optimalizáciu výkonu aplikácie. V prípade keď identifikujeme problémovú časť s nižším výkonom, budeme od teba očakávať lepšie a výkonnejšie riešenie.

Pokiaľ si už skúsenejší vývojár, budeš mať ďalej na starosti code reviews a mentorovanie menej skúsených vývojárov. V prípade, že si začiatočník tak sa všetko naučíš od skúsenejších kolegov.

• Práca na plný úväzok.
• Možnosť pracovať na živnosť alebo TPP (podľa tvojej preferencie).
• Pružnú pracovnú dobu a taktiež možnosť práce z domu.
• Príspevok na vzdelávanie.
• Pravidelné akcie - teambuildingy, firemné posedenia, spoločné výlety a podobne.
• Plat podľa tvojich skúseností - od 1500EUR do 4000EUR.
• Môžeš priamo ovplyvňovať vývoj a smer akým sa technologické pozadie projektu bude uberať.

Ak ťa naša ponuka zaujala, tak nás neváhaj kontaktovať na nižšie uvedenej emailovovej adrese. Stačí ak nám o sebe a tvojich doterajších skúsenostiach napíšeš zopár riadkov (ak máš k dispozícií životopis, alebo profil na LinkedIn tak ho nezabudni do emailu pripojiť). My sa ti následne ozveme a prípadne dohodneme spoločné stretnutie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Znalosť Ruby a Ruby on Rails.
• Znalosť práce s relačnými databázami a SQL.
• Znalosť týchto technológií výhodou - Haml, Git, REST API, JSON, Prince PDF, AWS, PostgreSQL, Redis, Elasticsearch, Sidekiq, Pusher, Zeus, Capistrano.
• Samostatnosť a iniciatívu pri riešení zadaných úloh.
• Chuť spoznávať a učiť sa nové veci a technológie.
• Znalosť angličtiny na takej úrovni aby si sa dokázal dohovoriť aj inak, než len rukami a nohami.
• Ochotu pracovať 3 dni v týždni 4 hodiny vo večerných hodinách - teda 18:00 - 22:00 (z dôvodu prelínania sa času s našim tímom v San Franciscu).

Projekt shopVOX je komplexná webová aplikácia, ktorá rieši kompletný manažment a organizáciu práce reklamných agentúr. Aktuálne riešenie shopVOXu je ušité na mieru reklamným agentúram - avšak v budúcnosti shopVOX pokryje všetky oblasti biznisu, ktoré vyžadujú manažment procesu výroby.

Projekt bol založený v srdci Silicon Valley - San Franciscu v Kalifornií a posledných takmer päť rokov je v intenzívnom vývoji - tento vývoj prebieha najmä v Žiline, ale taktiež z časti v San Franciscu. Viac o projekte sa môžeš dozvedieť na tomto odkaze https://www.shopvox.com/.

Z technologického hľadiska je prevažná čast frontendu napísaná v Angular 1.6. Aplikácia sa aktuálne postupne prepisuje do technológie React čo nám umožní aplikáciu optimalizovať a vylepšiť.

Technologická čast backendu využíva Ruby on Rails a databázu PostgreSQL.

Vzhľadom na stúpajúcu popularitu shopVOXu rozširujeme náš tím v Žiline o ďalších šikovných vývojárov a jedným z nich môžeš byť práve ty!
ID: 3376366  Posting date: 30.4.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: 1500-4000