Účtovníčka/Účtovník

Kamhal Tax k. s.

Miesto práce
Krasovského, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
apríl - máj 2023
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme nového, šikovného kolegu / kolegyňu, ktorý/á má záujem sa profesionálne rozvíjať a bude zabezpečovať nasledovné činnosti:
- vedenie účtovníctva viacerých spoločností,
- spracovanie daňových priznaní,
- zostavenie účtovnej závierky,
- spolupráca v rámci tímu v prípade potreby deľby úloh

Ponúkame aj možnosť skráteného pracovného pomeru na čiastočný úväzok (minimálne 20 hodín týždenne).

- možnosť flexibilného pracovného času;
- osobnostný a profesionálny rozvoj;
- adekvátne finančné ohodnotenie;

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme za Váš záujem o našu pracovnú ponuku.

Prosíme kandidátov, ktorí prejavili záujem o pracovnú pozíciu, aby poslali životopis na e-mail [email protected], spolu s uvedením platových požiadaviek a možným termínom nástupu.

V prípade, ak spĺňate požiadavky na pracovnú pozíciu, s radosťou Vás pozveme na osobný pohovor najneskôr do 10 dní alebo Vás budeme informovať o ďalšom postupe vo výberovom konaní.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Za porozumenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- SŠ/VŠ vzdelanie ekonomického smeru alebo dvojročná prax v odbore,
- zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita

Spoločnosť zaoberajúca sa poskytovaním daňovo-poradenských a účtovných služieb.
ID: 3515278  Posting date: 9.2.2023  Basic salary component (gross): 1 200 EUR/mesiac