Hľadáme účtovníka – podvojné účtovníctvo, vstupná pozícia

KA Group s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
850 - 1 500 EUR/mesiacod 800 v čistom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme:
Účtovníka prípadne účtovného asistenta na spracovanie rôznych ekonomických dát v rámci holdingu a jednotlivých projektov skupiny.
Náplň práce je rôznorodá predovšetkým v oblastiach:
- interné účtovníctvo (evidencia cash flow, sledovanie rozpočtov atď.)
- účtovníctvo podľa právnych predpisov (podvojné účtovníctvo a pod.)
- vedenie evidencie pre jednotlivé nájomné objekty a rozúčtovania nájomcom
- pomocné evidenčné a účtovnícke práce
- vypracúvanie formulárových dokumentov
- ďalšie činnosti podľa potreby.

Ponúkame:
Práca je vhodná aj pre študentov VŠ alebo absolventov. Pracovník bude mať k dispozícii firemný automobil, notebook, telefón a kanceláriu v centre mesta. V rámci tejto vstupnej pracovnej pozície je možný kariérny rast v oblastiach back office alebo projektový management.

Pracovná doba:
Plný úväzok
Pracovná doba môže byť individuálne prispôsobená

Informácie o výberovom konaní

Miesto výkonu prác:
Banská Bystrica, Zvolen

Životopis a popis predošlých pracovných skúseností poslať na: [email protected]. Predmet emailu: ÚČTOVNÍK BB

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požiadavky, výhody:
Vodičský preukaz a prax viesť osobný automobil
MS Office, pokročilý (MS Word a Excel)
Ekonomické vzdelanie alebo znalosť v odbore
Predispozícia pre vedenie evidencií a účtovníctvo

Spoločnosť poskytuje komplexné služby v oblasti nehnuteľností, ako správu nehnuteľností, inžiniersku činnosť, vedenie akvizičných procesov, cash flow analýzy a ďalšie služby v oblasti developmentu nehnuteľností.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4030882  Posting date: 8.2.2021  Basic salary component (gross): 850 EUR/mesiac