Elektrikár na protipožiarne systémy- nadštandartné podmienky

K2B Personal Recruiting Burian

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
od 9.1.2017
Mzdové podmienky (brutto)
od 3000 € brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nemeckú firmu zaoberajúcou sa montážou protipožiarných zariadení hľadáme s nástupom od 9.1.2017 do 31.3.2017 jednotlivcov elektrikárov s vyučením, alebo vyhláškou. Nejedná sa o agentúru. Miesto výkonu práce Nemecko. Každý prejde v Nemecku školením, kde sa naučí inštalovať alarmy, detektory na požiarne hlásiče. Počas školenia poberáte normálne mzdu.
Školenie trvá 4 mesiace a je plne hradené firmou.

PODMIENKOU znalosť nemeckého jazyka minimálne na úrovni pokročilý a vlastné auto.

Práca je na hlavný pracovný pomer v Nemecku.

Platové podmienky: mzda 13 ,-€/hod. brutto,
diety 22,-€/deň netto
Po skúšobnej dobe možnosť zvýšenia platu.

Ubytovanie zabezpečené aj hradené firmou.
Cestovné náklady preplácané od nemeckých hraníc v sume 0,15 €/km v Nemecku.

- práca na trvalý pracovný pomer - nemecká pracovná zmluva
- sociálne poistenie, hradené nadčasy a sviatky
- zdravotné a dôchodkové poistenie v Nemecku
- platená dovolenka od 25 do 30 dní ročne
- ochranný pracovný odev a náradie
- preplácané cestovné náklady
- ubytovanie zabezpečené plne hradené zamestnávateľom

Životopis v slovenskom alebo nemeckom jazyku na: [email protected]

Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov, ktorí budú spĺňať podmienky na pracovnú pozíciu. Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Nemecká firma zaoberajúca sa montážou protipožiarnych zariadení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrikár

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

- prax ako elektrikár, vyučenie v odbore
- elektrikárske osvedčenie
- znalosť nemeckého jazyka aspoň na úrovni pokročilý (nutnosť komunikovať v nemeckom jazyku )
- vlastné auto podmienkou
- spoľahlivosť, samostatnosť, dochvíľnosť

K2bpersonal je dynamická nemecká spoločnosť, ktorá ponúka personálne služby v oblasti priemyslu a remeselných prác. Momentálne zamestnávame v Európe viac ako 200 zamestnancov. Našim cieľom je robiť veci inak -robiť ich lepšie. Naši zamestnanci sa môžu spoľahnúť, že ich pripomienky vypočujeme a čo možno najlepšie spolu aj vyriešime. Snažíme sa dosiahnuť naše ciele a Vašu spokojnosť s prácou u nás.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2635377  Posting date: 23.12.2016  Basic wage component (gross) and other rewards: od 3000 € brutto