Skladník/skladníčka - expedícia balíkov

JUNIOR - Slavomír Binčík

Miesto práce
Pezinská 58, 901 01 Malacky
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- hľadáme do tímu uchádzačov na kompletizáciu tovaru a následné balenie do krabíc, kompletné zabezpečenie expedície
- jedná sa o balíkové ale aj paletové zásielky
- jednoduchá práca s PC a terminálom Motorola/Datalogic
- práca s ľahšími ale aj ťažšími balíkmi
- potrebná psychická stabilita, zvládanie stresových situácií, časová flexibilita
- preberanie tovaru, občasné vykládky kontajnerov
- hmotná zodpovednosť za tovar
- participácia pri kontrole tovaru a inventúrach
- spolupráca s ostatnými členmi tímu

- základný plat 800 € brutto + odmeny za dosiahnutý výkon
- stabilné zamestnanie v úspešnej a dynamickej spoločnosti
- možnosť kariérneho rastu
- pracovný pomer na dobu neurčitú
- príspevok na stravovanie
- zamestnanecké zľavy na tovar
- práca v jednosmennej prevádzke
- parkovanie v areáli spoločnosti

- kontaktovaní budú iba úspešní uchádzači v prvom kole výberového konania
-možnosť nástupu ihneď

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

hľadáme lojálnych, kreatívnych zamestnancov so zmyslom pre zodpovednosť a poriadok, prozákazníckou orientáciou, kolektívnych hráčov a flexibilným prístupom k povinostiam

Naša spoločnosť JUNIORpapier sa zaoberá predajom kancelárskych a školských potrieb pre maloobchody a veľkoobchody na Slovensku a v Českej republike. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 1996.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3412862  Posting date: 15.2.2021  Basic salary component (gross): 800 EUR/mesiac