Backend Software Developer

JOBPOINT, spol. s r.o.

Miesto práce
Práca z domu
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
2 200 - 4 000 EUR/mesiacod 2200EUR, finálne dohodnutá mzda bude závisieť od schopností úspešného kandidáta a jeho úväzku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vývoj podnikových SPA internet/intranet aplikácií s využitím prevažne najnovších technológií Microsoft.
Práca v teame, využívanie nástrojov na kolaboráciu.
Tvorba RESTApi, Microservices, WCF, SOAP
Participácia na analýze a tvorbe špecifikácií softvérových riešení. Testovanie na úrovni unit testov.

Technológie a prostredia:
C#, .Net Core, Visual Studio, Visual Studio Code, .NET, ASP.NET, Azure DevOps , Docker, Swagger, PostMan, Fiddler,

- poskytnutie najmodernejšej výpočtovej a komunikačnej techniky
- možnosť používania firemného automobilu
- kontinuálne odborné vzdelávanie
- sick days – agilný prístup k dňom voľna.
- možnosť sebarealizácie a odborného rastu v stabilnej spoločnosti
- práca na zaujímavých projektoch pre kľúčových hráčov na trhu
- slobodný prístup a veľa možností spolupráce (stáž, TPP, živnosť, práca z domu i práca z kancelárie...) - práca z akéhokoľvek kúta :)
- možnosť nazrieť do hĺbky projektov a vidieť súvislosti (vždy vidíte a viete na čom pracujete a aký má Vaša práca zmysel)
- veľmi priateľské pracovné prostredie, firemné eventy

V prípade záujmu a spĺňania požiadaviek pošlite na naše kontakty Vaše CV s označením názvu pozície vrátane motivačného listu (v ktorom uvediete dôvody Vášho uchádzania sa o danú pozíciu). Vybraných kandidátov pozveme na osobné (alebo online) stretnutie do 21 dní. V prípade, že si želáte aby sme Vás v budúcnosti kontaktovali s vhodnými pracovnými ponukami uveďte v žiadosti aj súhlas s archivovaním Vašich osobných údajov v našej databáze. V opačnom prípade budú podľa zákona zlikvidované.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Hlavnou náplňou firmy je vývoj leasingového software a to už od roku 1992. Informačný systém je komplexný nástroj na vedenie agendy leasingovej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

informačné technológie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- hľadáme samostatného, zodpovedného, premýšľajúceho budúceho kolegu so záujmom o danú oblasť

JOBPOINT je stabilná personálno poradenská spoločnosť / ambulancia pracovnej psychológie s mnohoročnými skúsenosťami. Pre svojich klientov poskytujeme komplexné služby pri vyhľadávaní vhodných kandidátov. Poskytujeme služby kariérneho poradenstva. Riešime komplex HR otázok a otázok psychológie práce vo firemnom prostredí i pre individuálnych klientov. Krízový manažment, optimalizácia organizácií. Dopravná psychológia.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4238785  Posting date: 14.1.2022  Basic salary component (gross): 2 200 EUR/mesiac