Projektant - elektroinštalácie

JOBPOINT, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Plánovanie, príprava a kontrola príslušnej dokumentácie ku konkrétnym projektom,
- Spracovanie, evidenia a zápis zmien v projektovej dokumentácii
- Príprava rozpočtu a technických riešení
- Komunikácia a spolupráca s dodávateľm, kontrola kvality a dodržiavania BOZP z ich strany
- Dohliadanie nad dodržiavaním technických noriem a platných legislatív
- Vykonávanie priebežnej kontroly plnenia pracovných úloh
- Reporting na pravidelnej báze

- Služobné auto aj na súkromné účely,
- Mobil
- Stravné lístky v najvyššej hodnote t.j. 4,20 EUR hradené v plnej výške zamestnávateľom
- Káva, čaj, ovocie na pracovisku
- Vzdelávanie
- 13.plat
- Flexibilný pracovný čas

V prípade záujmu o danú pozíciu a spĺňania požiadaviek pošlite na naše kontakty Vaše CV s označením názvu pozície a motivačný list. Vybraných kandidátov pozveme na osobné stretnutie do 21 dní. V prípade, že si želáte aby sme Vás v budúcnosti kontaktovali s vhodnými pracovnými ponukami uveďte v žiadosti aj súhlas s archivovaním Vašich osobných údajov v našej databáze. V opačnom prípade budú zlikvidované.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Architektúra a inžinierske činnosti

Stabilná zahraničná spoločnosť zaoberajúca sa fasádnymi systémami a elektroinštalačnými systémami aplikovanými na kľúč u zákazníkov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Počet rokov praxe

2

- úspešný kandidát/ka má prax v odbore projektant elektroinštalácie (nízke napätie) a prax oblasti vedenia stavby
- uvítame skúsenosti s verejným obstarávaním
osobnostné predpoklady: ambicióznosť, proaktivita, cieľavedomosť, obchodný duch - proklientská orientácia

JOBPOINT je stabilná personálno poradenská spoločnosť / ambulancia pracovnej psychológie s mnohoročnými skúsenosťami. Pre svojich klientov poskytujeme komplexné služby pri vyhľadávaní vhodných kandidátov. Poskytujeme služby kariérneho poradenstva. Riešime komplex HR otázok a otázok psychológie práce vo firemnom prostredí i pre individuálnych klientov. Krízový manažment, optimalizácia organizácií. Dopravná psychológia.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2567458  Posting date: 15.11.2016  Basic wage component (gross) and other rewards: dohodou