Hľadáme skúsených obkladačov pre prácu v Nemecku 36 €/ hod

Jobflexx, k.s.

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
36 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výkon prác pre overené firmy v Nemecku, do ktorých budete vysielaní ako subdodávatelia.
Práca konkrétne v oblasti:
- obkladanie stien a podláh (byty, kúpelne)
Pracovná ponuka je vhodná i pre stavebné firmy so živnostníkmi.
Za sprostredkovanie práce firma účtuje 20% províziu.

Ponúkame prácu pre overené stavebné firmy v Nemecku.

V prípade záujmu o príslušnú pracovnú pozíciu nám prosím zašlite informácie stručný životopis , živnostenský list/obchodný register.

Všetky potrebné informácie nájdete na našej internetovej stránke www.jobflexx.com

Ďakujeme Vám za prejavený záujem a budeme sa tešiť na prípadnú spoluprácu s Vami. Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov ktorí spĺňajú požiadavky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Stavebné firmy v Nemecku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- Aktívne prevádzkovanie živnosti v príslušnej pracovnej
oblasti minimálne dva roky
- Aktívna znalosť nemeckého jazyka minimálne jedného
člena partie
- Vlastné náradie, automobil
- Pracovitosť, precíznosť, flexibilita, svedomitosť
- Splnenú oznamovaciu povinnosť -
Dienstleistunganzeige - Rakúsko
- Platný Freistellung - Nemecko

- Všetky potrebné informácie nájdete na nasej internetovej
stránke www.jobflexx.com

Spoločnosť Jobflexx k.s. je poskytovateľom služieb v oblasti sprostredkovania subdodávateľov so stavebným zameraním pre nemecký trh.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2627207  Posting date: 18.10.2023  Basic salary component (gross): 36 EUR/hod.