Pracovník výroby - stabilná práca v Košiciach !

JOBELSA SLOVENSKO, s.r.o.

Miesto práce
Rozvojová, Košice
Termín nástupu
Dohodou
580 EUR/mesiacZákladná mzda 580€ + Bonus za dochádzku 50€ + Variabilné zložky mzdy + Stravné lístky 3,83€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Výroba interiérových komponentov pre luxusné automobily.

- Obsluha automatizovaného stroja / Poťahovanie automobilových komponentov / Kontrola kvality výrobkov a materiálov podľa stanovených štandardov.

- Práca v 2-zmennej alebo 3-zmennej prevádzke.

- Práca na HLAVNÝ PRACOVNÝ POMER !

- Nástup priamo do INTERNÉHO STAVU nie cez agentúru !

- motivujúce finančné ohodnotenie,
- stravné lístky za odpracované dni,
- BONUSY - dochádzkový/výkonnostný/vernostný,
- práca priamo v Košiciach,
- práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti.

V prípade, že Vás aktuálna ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám prosím Váš životopis na e-mailovú adresu [email protected].

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu kandidátov na inzerovanú pozíciu v zmysle Zákona č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax v poťahovaní komponentov VÝHODOU
- pracovné skúsenosti z výrobnej spoločnosti VÝHODOU
- vyžadujeme serióznosť, dochvíľnosť, presnosť a samostatnosť

Skupina Jobelsa je nezávislá priemyselná skupina zameraná na navrhovanie, výrobu a predaj textilných a kožených komponentov pre automobily.
Výrobný závod v Košiciach má viac ako 700 zamestnancov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3967078  Posting date: 11.9.2020  Basic salary component (gross): 580 EUR/mesiac