Operátov výroby - obsluha automatizovaného stroja

JOBELSA SLOVENSKO, s.r.o.

Košický kraj, Košice, okres Michalovce, okres Rožňava, okres Trebišov
Termín nástupu
Dohodou
Základná mzda pri čistej dochádzke 650€ + Bonusy (výkon/zručnosť)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* obsluha počítačovo riadeného strihacieho stroja,

* manipulácia s vystrihnutými kusmi kože,

* kontrola kvality hotových výrobkov,

Práca vhodná pre ŽENY aj MUŽOV _Štvorzmenná prevádzka (krátky/dlhý týždeň)

Nástup priamo do INTERNÉHO STAVU ! (nie cez agentúru)

- motivujúce mzdové ohodnotenie,
- práca na trvalý pracovný pomer,
- práca priamo v Košiciach,
- bonus za zvládanie viacerých operácií,
- stravné lístky za odpracované dni a možnosť stravovania priamo v budove,
- moderné pracovné prostredie v medzinárodnej spoločnosti,
- pravidelné navýšenie hrubej mzdy,

V prípade, že Vás aktuálna ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám prosím Váš životopis e-mailom na [email protected].

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým. Personálne oddelenie bude kontaktovať len vybraných kandidátov za účelom dohodnutia osobného pohovoru.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu kandidátov na inzerovanú pozíciu v zmysle Zákona č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- technická a manuálna zručnosť,
- prax vo výrobnom podniku je výhodou,
- ochota pracovať v štvorzmennej prevádzke,
- zodpovednosť, pracovitosť, disciplinovanosť, presnosť, flexibilita.

Skupina Jobelsa je nezávislá priemyselná skupina zameraná na navrhovanie, výrobu a predaj textilných a kožených komponentov pre automobily.
Výrobný závod v Košiciach má viac ako 700 zamestnancov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3359131  Posting date: 11.4.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: Základná mzda pri čistej dochádzke 650€ + Bonusy (výkon/zručnosť)