Operátor výroby (práca vhodná pre ženy aj mužov), Šaľa Veča, ubytovanie zdarma!

JOB4PEOPLE d.o.o. organizačná zložka Slovensko

Miesto práce
Šaľa-Veča
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
4,20€/ hod. netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť Job4People obsadzuje ženy na pozíciu operátor výroby do elektrotechnického priemyslu
Náplň práce: jednoduchá manuálna práca vo výrobe plastových komponentov do TV
Prac. doba: 8 hodín (6:00- 14:00. 14:00- 22:00), voľné víkendy
Mzda: 3,50€-4,20 eur/ hod. netto + dochádzkový bonus (ubytovanie zdarma)
Pohovor: dohodou
Doprava: Kolárovo, Vlčany, Neded, Šaľa
INFO: 0905 239 239

doprava z určených zastávok zdarma, ubytovanie zdarma, pravidelné zálohy, voľné víkendy

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme obchodná spoločnosť.
Zabezpečujeme pre svojich klientov:
-pomocné práce vo výrobe, baliace služby, manipuláciu s tovarom.
-výrobu a kompletizáciu jednoduchých výrobkov
ID: 3447717  Posting date: 13.7.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: 4,20€/ hod. netto