Kozmetička v salóne priamo v Trnave

JOB4PEOPLE d.o.o. organizačná zložka Slovensko

Miesto práce
Štefánikova 21/111, Trnava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
500€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Trnava:
hľadá sa kozmetička do salónu v centre Trnavy

-pracovná doba: 8 hodín denne
-Vaše životopisy nám zasielajte na [email protected]
V prípade záujmu o viac informácií nás neváhajte kontaktovať na tel.č. +421 905 239 239

upresníme na pohovore

-motivujúce platové ohodnotenie
-pracovná zmluva+ stravné lístky, benefity od zamestnávateľa
-školenia súvisiace s produktami, ktoré salón preferuje sú hradené zamestnávateľom v plnej výške, iné kvalifikačné kurzy dohodou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

kozmetička

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-požiadavky na zamestnanca: vzdelanie v odbore /nadstavbové vyššie , maturita/, prax na danej pozícii min. 6 mesiacov, znalosť AJ výhodou (nie nutnosť), pravidelná dochádzka do práce, spoľahlivosť, ochota a chuť učiť sa nové veci

Sme obchodná spoločnosť.
Zabezpečujeme pre svojich klientov:
-pomocné práce vo výrobe, baliace služby, manipuláciu s tovarom.
-výrobu a kompletizáciu jednoduchých výrobkov
ID: 3327620  Posting date: 17.7.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: 500€