Operátor výroby (práca vhodná pre ženy aj mužov), Šaľa Veča, ubytovanie zdarma!

JOB4PEOPLE d.o.o. organizačná zložka Slovensko

Miesto práce
Šaľa
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
3,50€/ hod. netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť Job4People obsadzuje ženy na pozíciu operátor výroby do elektrotechnického priemyslu
Náplň práce: jednoduchá manuálna práca vo výrobe plastových komponentov do TV
Prac. doba: 12hodín , voľné víkendy
Mzda: 3,50€/ hod. netto + dochádzkový bonus (ubytovanie zdarma)
Pohovor: dohodou
Doprava: Kolárovo, Vlčany, Neded, Šaľa, Žihárec, Tešedíkovo, Diakovce, Nové Zámky
INFO: 0905 239 239; [email protected]

doprava z určených zastávok zdarma, ubytovanie zdarma, pravidelné zálohy, voľné víkendy

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme obchodná spoločnosť.
Zabezpečujeme pre svojich klientov:
-pomocné práce vo výrobe, baliace služby, manipuláciu s tovarom.
-výrobu a kompletizáciu jednoduchých výrobkov
ID: 3306340  Posting date: 17.7.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: 3,50€/ hod. netto