Špecialista pohľadávok - Credit Controller

Job Management, s.r.o.

Miesto práce
Senec, okres Senec
Termín nástupu
01.04.2018
Mzdové podmienky (brutto)
predmetom osobného stretnutia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Set Credit limits for new customers
- Review and update Credit limits for existing customers ( miminum 2 x year )
- Run weekly receivable report and provide it to the business owners
- Manage and file supporting documentation to the Credit limit Deviation approvals
- Run Credit committee regularly, keeping records and minutes
- Cooperate with accounting dep. in incoming cash allocation
- Process compensation with the customers
- Support management and business on any topics related to the job scope
- Manage intercompany receivables
- Manage compliance in Credit management area on a local level

-Profesny a platovy rast
-Odborne skolenia
-Firemne aktivity, eventy, team-buildingove akcie...

Svoj zivotopis s uvedenim pozicie prosim posielajte na e-mail adresu: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Nasim klientom je zahranicna spolocnost zaoberajuca sa opravou a dalsou distribuciou nakladnych vozidiel.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, financie, bankovnictvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

-Preciznost
-Zodpovednost
-Analyticke / Logicke

Personálno-poradenská spoločnosť poskytujúca komplexné služby v oblasti riadenia a rozvoja ľudských zdrojov. Spoločnosť zabezpečuje realizovanie rozsiahlej personálnej agendy spojenej s vyhľadávaním a umiestňovaním zamestnancov na rôzne pracovné pozície stredného a top manažmentu ako aj pozície špecialistov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 3325307  Posting date: 2.3.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: predmetom osobného stretnutia