Ekonóm/ka

Job Impulse s.r.o.

Miesto práce
Košický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
1 500 EUR/mesiacod 1500 EUR + bonusová zložka až do výšky 50% mesačnej brutto mzdy/ mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za vedenie podvojného účtovníctva a výkazníctva v súlade s platnými daňovými a účtovnými predpismi,
- spracovanie mesačných výkazov DPH, vypracovanie účtovnej uzávierky a daňového priznania,
- zodpovednosť a kontrola vedenia účtovných kníh pri spracovaní štandardných výkazov a hlásení,
- tvorba ekonomických prehľadov podľa požiadaviek vedenia spoločnosti
- sledovanie legislatívnych zmien v oblasti účtovníctva a daní
- spracovanie finančných reportov a analýz, plánovanie cash-flow
- kalkulácie nákladovosti/ziskovosti produktov
- zodpovednosť za prípravu rozpočtu
- príprava podkladov a spolupráca s audítorom
- posúdenie investičných zámerov spoločnosti, analýza investičných projektov a kontrola investícií

- práca v stabilnej spoločnosti
-flexibilný pracovný čas
- možnosť HO
- firemný telefón
- úhrada cestovných nákladov
- ročné odmeny v závislosti od ekonomických výsledkov

V prípade, že spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ťažba a dobývanie

Klient sa zaoberá už 20 rokov ťažbou a spracovaním kameňa v povrchových lomoch a výrobou produktov pre rôzne priemyselné odvetvia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika, účtovníctvo, financie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Expert
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Proluc - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Controlling - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

hlavný účtovník, ekonóm

Počet rokov praxe

3

znalosť účtovnej a daňovej legislatívy
- zodpovedný prístup k práci
- schopnosť dodržiavať stanovené termíny
- schopnosť interpretovať finančné analýzy
- min. 3 ročná prax na pozícii ekonóm
- znalosť cudzích jazykov výhodou

Personálne poradenstvo, Recruitment, Direct Search, Dočasné zamestnávanie.
Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie zamestnania za úhradu, aj povolenia na vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3941766  Posting date: 12.11.2020  Basic salary component (gross): 1 500 EUR/mesiac