Výrobný montážnik v Nemecku (oblasť Schwarzwald)

Job Impulse s.r.o.

Miesto práce
St. Blasien, Nemecko
Termín nástupu
September 2019
2 300 - 2 600 EUR/mesiacnástupná základná mzda 13,34 €/hod., po roku 14,34 €/hod. + rôzne príplatky + letný dovolenkový plat + vianočný bonus + koncoročné odmeny zo zisku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• montáž strojov a zariadení, hlavne zametacích a zimných servisných strojov
• zabezpečovanie prípadných doplnkových prác (rezanie, pílenie, ohýbanie, vŕtanie, lícovanie, skrutkovanie, lepenie atď.)
• promptné riešenie vzniknutých technických problémov a závad
• dodržiavanie stanovených pracovných postupov a predpisov BOZP (bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci)
• práca na 2 zmeny - ranná a popoludňajšia
• 8-hodinové zmeny, možnosť pracovať nadčas

• zaujímavá práca v medzinárodnej spoločnosti
• mesačný príspevok na ubytovanie vo výške 440 €
• zabezpečené stravovanie počas práce (3€/obed, večera)
• nemecká pracovná zmluva na minimálne 18 mesiacov

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám životopis v nemeckom jazyku na nižšie uvedenú e-mailovú adresu. Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem, kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov, ktorí budú spĺňať požiadavky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Skupina Aebi Schmidt Group je popredným svetovým výrobcom a dodávateľom inteligentných zariadení a systémov na čistenie plôch a na udržiavanie zelene, aj v náročnom teréne. Ich výrobky nájdeme v poľnohospodárstve, na letiskách, v horách, v lyžiarskych strediskách a tiež v mestách na údržbu ciest a chodníkov.
Ročný obrat skupiny Aebi Schmidt Group je 500 miliónov EUR a má približne 2000 zamestnancov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske, elektro

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Ak máte technické vzdelanie a myslenie, viete čítať z technickej dokumentácie, máte prax a skúsenosti z výroby, napr. automotive, poľnohospodárske stroje, úžitkové vozidlá a pod., ste manuálne zručný, samostatný, zodpovedný a ochotný učiť sa nové veci... ste u nás vítaný.
Znalosť nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni je nevyhnutná.

Personálne poradenstvo, Recruitment, Direct Search, Dočasné zamestnávanie.
Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie zamestnania za úhradu, aj povolenia na vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3681453  Posting date: 22.8.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: 2 300 - 2 600 EUR/mesiacnástupná základná mzda 13,34 €/hod., po roku 14,34 €/hod. + rôzne príplatky + letný dovolenkový plat + vianočný bonus + koncoročné odmeny zo zisku