Murári (Rekonštrukcie bytov) aj Bez NJ ! + služobné auto. Slovensko-Český kolektív v práci !

JOB 4U INTERNATIONAL s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
3 120 EUR/mesiacBez znalosti NJ ! Lacné ubytovanie ! Množstvo nadčasov dostupné ! Služobná doprava z /do práce.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

od 14.00 - 16.00 /hod. "brutto"
od €3.033 - €3.120 /mesačne a viac podľa odpracovaných hodín v práci.
Plat je uvedený brutto pri 45 hod./týždenne.
pri odpracovaní 50 hod/týždenne si viete zarobiť: €3.466/mesačne "brutto"

Benefity k platu:
Nadčasy v práci bežne dostupné možnosť pracovať 50-60 hod)/týždeň !
Transport z / do práce Zdarma !
Turnusy možné po dohode !
Ubytovanie strhnuté z výplaty €250/mesiac.

Nemecká pracovná zmluva. Slovenský-Český kolektív pracovníkov. Práca v prevažne v interiéry, občas aj exteriér, stavebná činnosť. Rekonštrukcie a renovácie, bytov a rodinných domov. Jedná sa o kumulované pozície dostupné všetky profesie v stavebníctve ktoré majú uplatnenie pre rekonštrukcii domov a bytov. napr:, Murari, Sadrokartonisti, Obkladači, Maliari, Podlahari a iné...Požaduje sa skúsený remeselník a nie pomocník, flexibilný, zodpovedný samostatne zručný pracovník.

Práca na Nemeckú pracovnú zmluvu (zamestnanec).
Garantované hodiny a výplaty !
Umiestnenie aj BEZ znalosti jazyka !
Slovensko -Česky kolektív iba !
Možnosť pracovať na turnusy po dohode !
Preplácané nadčasy podľa legislatívy.
Ubytovanie zabezpečené !
Služobná preprava z/do práce v rámci Nemecka!
Asistencia v SJ jazyku v práci na firme a úradoch !
Dlhodobá práca pre jednotlivcov aj partie 2-4 pracovníkov.
Asistencia pri vrátení dani z štátov EU.

V prípade záujmu nám zašlite Váš životopis na [email protected] kontakt +421/944 258 690

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Firma zaoberajúca sa stavebnou činnosťou, potravinársky priemysel , personálne služby a iné .

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Murár, Obkladač, Sadrokarton, Maliar, rôzne stavebníctvo všestranný !

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

stavebníctvo

Počet rokov praxe

3

pracovať min 3 mesiace a viac.
zodpovednosť , samostatnosť, dôkladnosť práce
predchádzajúce skúsenosti v stavebníctve na pozícii Murar, Obkladač, Maliar, Sadrokatonista, Podlahar ....

Personálna agentúra JOB 4U International, s.r.o. zabezpečuje prácu v rámci : Veľkej Británie, Írska, Nemecka, Rakúska, Švajčiarska, Holandska a iných krajín v rámci EU.

Zameriavame sa na práce v Logistickom odvetví, Distribučné sklady, Výroba a priemysel, Hotely a Gastronómia, Zdravotníctvo, Stavebný sektor, Strojárenstvo a Elektrotechnický priemysel. Pozície ktoré obsadzujeme denné : (Skladník, operátor na vysokozdvižný vozík, vodič MKD, kuchári, čašníčky, chyžné, recepčné, pomocní personál, opatrovateľky, zdravotné sestry, sociálni pracovníci, Stavebné profesie: murári, tesári, stolári, maliari, zvárači, zámočníci , montéri, CNC nastavovač a mnoho iných.)

Našu činnosť vykonávame na základe Povolenia na sprostredkovanie zamestnania, vydané Ústredím práce, sociálnych vecí a rodiny v Bratislave. JOB 4U INTERNATIONAL agentúra je držiteľom Gangmaster Licence Authority, povolenie na sprostredkovanie zamestnania v UK. GLA: JOBU0004.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3964644  Posting date: 8.9.2020  Basic salary component (gross): 3 120 EUR/mesiac