Kuchár do Tirolska

JK Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Rakúsko
Termín nástupu
12/20
Od 2 800 EUR/mesiac- vyučený kuchár s praxou do 2800 EUR netto - mzda podľa rakúskej kolektívnej zmluvy - v prípade spokojnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do hotela v Tirolsku hľadáme s nástupom od 09.12.2020 do konca týždňa po Veľkej noci 2021 a potom od konca apríla 2021 skúseného kuchára s viac ročnou praxou.

- ubytovanie a strava - grátis

Vzhľadom k veľkému počtu CV budeme kontaktovať iba uchádzačov,ktorý spľňajú zadané kritéria. CV zasielať v Nemeckom jazyku .
pracovný čas v zime 6 dní a v lete 5 dní do týždňa / cca 8
hodín denne

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

JK Universal Consulting s.r.o., je dynamická personálna a konzultačná spoločnosť . Každý deň sme v kontakte s našimi klientmi i kandidátmi a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Kuchár

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Taliansky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

kuchár

Počet rokov praxe

5

samostatnosť,zodpovednosť,cit pre detail,skúsenosť

Pracuj a Užívaj EU s.r.o., je dynamická personálna a konzultačná spoločnosť. Každý deň sme v kontakte s našimi klientmi i kandidátmi a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne.
ID: 3997638  Posting date: 9.11.2020  Basic salary component (gross): 2 800 EUR/mesiac