Odborný zástupca zodpovedný za kvalitu liekov

Jens&Litwak CZ, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 800 EUR/mesiacFinálna úroveň mzdy je závislá od seniority daného uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre jednu z najúspešnejších popredných slovenských spoločností hľadáme skúseného kandidáta, ktorý bude zodpovedný za proces prepúšťania lieku v SR v rozsahu Zákona o lieku (§16, ods. 2).
Budete sa aktívne podieľať na tvorbe a údržbe systému kvality spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

dovoz a prepúšťanie liekov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

farmácia alebo všeobecné lekárstvo alebo veterinárne lekárstvo, chémia a pod.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- dôležitá je kvalifikácia podľa §12, ods. 1 písm. e) Zákona o lieku č. 362/2011 Z.z. v aktuálnom znení:
VŠ II. stupňa v študijnom odbore:
- farmácia a odborná prax najmenej dva roky v laboratóriu na kontrolu liekov alebo špecializácia v špecializačnom odbore farmaceutická kontrola a zabezpečovanie kvality liekov
ALEBO
- všeobecné lekárstvo, veterinárne lekárstvo, chémia alebo biológia a odborná prax najmenej dva roky v laboratóriu na kontrolu liekov alebo špecializácia v špecializačnom odbore zabezpečovania kvality liekov

- skúsenosti / znalosti v oblasti zabezpečovania kvality (pharmaceutical quality system) a registrácie liekov.

Výhodou ovládanie ruského jazyka.
Anglický jazyk komunikatívne podmienkou.

Jens and Litwak CZ is a Full Service Human Capital Consultancy offering Recruitment, Executive Search, Project based Staffing, and Recruitment Outsourcing.

We are connecting skilled and experienced professionals and talents with companies and projects. Thanks to long term business experience we can target such needs and understand the necessary skill sets. Both, our customers and candidates can relay on personalized approach.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 3871376  Posting date: 14.2.2020  Basic salary component (gross): 1 800 EUR/mesiac