ICT pipeline specialist / Revenue opportunity analyst

Jens&Litwak CZ, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
asap
2 000 EUR/mesiacKonečná výška mzdy závisí od seniority kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kandidáta do sales teamu telco spoločnosti, ktorý bude menežovať forecasty a plnenia v rámci plánovaných opportunities v pipe (forecasty obchodníkov z teamu). Tento proces bude v teame zavádzať, preto privítame niekoho, kto už má podobnú skúsenosť, nie je to ale podmienka.

Želanými vlastnosťami a schopnosťami sú:
-vynikajúce analytické zručnosti a koncepčné myslenie
-schopnosť riešiť problémy
- silné komunikačné a argumentačné schopnosti, mali by ste byť naozaj solídny vyjednávač

Chceli by sme, aby ste už mali skúsenosti v oblasti ICT zákazníckych služieb a riešení, prípadne skúsenosti z B2B sales, prípadne z IT firiem, ako je Oracle, SAP, Dell, IBM a podobne.

Budete:
- Zodpovedať za dodržiavanie plánov a nastavených KPI ICT služieb v rámci zverenej oblasti biznis predaja.
- Zodpovedať za návrh, pripomienkovanie a kontrolu budgetu ICT služieb a riešení.
- Zodpovedať za analýzu ICT príležitostí a potenciálu vo zverenej oblasti biznis predaja,
- Spolupracovať s ostatným oddeleniami s cieľom nastavenia a zosúladenia procesov a štandardov v oblasti ICT služieb.
- Získavať a analyzovať informácie o nových trendoch v oblasti ICT služieb
- Participovať na koordinácii a implementácii náročných ICT riešení

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Telekomunikácie

Telco

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Jens and Litwak CZ is a Full Service Human Capital Consultancy offering Recruitment, Executive Search, Project based Staffing, and Recruitment Outsourcing.

We are connecting skilled and experienced professionals and talents with companies and projects. Thanks to long term business experience we can target such needs and understand the necessary skill sets. Both, our customers and candidates can relay on personalized approach.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 3869667  Posting date: 12.2.2020  Basic salary component (gross): 2 000 EUR/mesiac