Java Developer - Ostrava

JAVLIN, a.s

Místo práce
Ostrava, Okres Ostrava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme česká společnost pohybující se v oblasti datové integrace a do našeho vývojového týmu v Ostravě hledáme full-stack Java Developera.

Co budeš dělat:

  • podílet se na vývoji našeho vlastního produktu, platformy pro datovou integraci – CloverETL,
  • spolupracovat s týmem na vývoji nových feature, opravě bugů a vylepšování naší infrastruktury
  • pracovat agilní metodikou (SCRUM/lean),
  • očekáváme, že budeš zlepšovat produkt a metodiku vlastními nápady.

Tvůj ideální profil:

  • jsi full-stack developer
  • zkušenost s JSE, J2EE
  • znalost JSF, Eclipse, OS Linux/Unix, relační databáze (MySQL, Postgres, Oracle...)
  • jsi komunikativní a iniciativní. Nečekáš, až Ti někdo řekne, co máš jak udělat,
  • AJ na úrovni B1.

S jakými dalšími technologiemi se u nás můžeš potkat?

  • Messaging (Kafka, Solace, JMS)
  • Cloud, EC2, S3, Pub/Sub
  • Api: (RES/SOAP)
  • Hadoop (Map-reduce, EMR)

Co Ti nabízíme:

  • nebudeme Tě nutit nosit oblek a tykáme si,
  • pružná pracovní doba (10:00-16:00 pevná část, ostatní volitelné)
  • možnost občasného home officu
  • 5 týdnů dovolené + 3 sickdays ročně
  • jednou ročně pořádáme hackatony
  • 3x ročně firemní akce (hory, voda)
  • výhodu středně velké společnosti (70 lidí) bez korporátních pravidel
  • v kanceláři máme dobré kafe a můžeš si zahrát fotbálek

Kdo jsme

Úspěšná česká společnost zabývající se vývojem vlastní enterprise platformy pro datovou integraci – CloverETL a řešením složitých datových problémů za využití naší technologie.
Máme zákazníky na pěti kontinentech, v odvětvích jako finance, zdravotnictví, telekomunikace, IT atd.
Působíme v Praze, Brně, Ostravě, Londýně a Washingtonu.

Klíčová slova:

Programátor, Java SE, ETL, migrace dat, Eclipse platform, J2EE, OS Unix, Linux
Programátor Java, integrace dat, ETL, Java SE, J2EE, Java Programmer
Java Programmer, programátor, kód, ETL, data

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 3444815  Posting date: 10.7.2018  The job comes from another website or source.