Apply without a CV Можливість для людей з України

Čašník/servírka

Ján Thomka - Reštaurácia u Martina

Miesto práce
Martin
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovnú servírku alebo čašníka. Hlavnou úlohou je obsluha hostí, organizovanie spoločenských akcii,rezervovanie ubytovania.

nápoje a stravovanie zadarmo
práca v príjemnom prostredí, vo veselom kolektíve
Wellness 1x mesačne za darmo

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

ochota pracovať, flexibilita,

Útulný penzión a reštaurácia U MARTINA s celoročnou prevádzkou sa nachádza len 3 km od centra mesta Martin, v objatí krásnych hôr, v malebnej obci Dražkovce.
Ponúkame moderné ubytovanie v 11 dvojlôžkových a 3 trojlôžkových izbách s prístelkou.
Gurmáni si prídu na svoje v našej novej reštaurácii. Okrem stáleho menu starostlivo pripravujeme na každý pracovný deň veľmi chutné Obedové menu, v ktorom kladieme dôraz predovšetkým na chuť a kvalitu.
Priestory nášho penziónu sú ideálne pre menšie a stredne veľké spoločenské akcie. Našim hosťom ponúkame komplexné služby, ktoré ich odbremenia od akýchkoľvek starostí. Pripravíme skvelé jedlo a zabezpečujeme príjemnú atmosféru pre slávnostné večierky, recepcie, rodinné oslavy a menšie svadby. Našou úlohou a tiež radosťou je dosiahnuť spokojnosť hostí prostredníctvom "ušitia" produktu na mieru.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

ID: 3281239  Posting date: 2.4.2024  Basic salary component (gross): 800 EUR/mesiac