Maliar

Ján Koriťák MALIARSKE PRÁCE, REALIZÁCIA FASÁD PreDOM

Miesto práce
Galanta
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Maliarske práce, zateplovanie fasád
Hľadáme Majstra do partie ktorý bude mať na starosti partiu samotnú. Rozdelenie prác, schopnosť zrátať si materiál, poznať správne postupy prác a dohliadať na dobre odvedenú prácu. Nehľadáme manažéra ale Majstra v danom obore ktorý s partiou zároveň pracuje.

v prípade spokojnosti s odvedenou prácou a dodržiavania dohodnutých kritérií ponúkame pohyblivú zložku platu navyše od dohodnutého zmluvného základu.
Každoročné vianočné odmeny

skúšobná doba tri mesiace alebo na základe osobnej dohody a odsledovania práce.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoľahlivosť , zručnosť v danom odbore, schopnosť viesť partiu, dôslednosť, dochvíľnosť.

Firma je na trhu od 92hého roku, ponúka stále zamestnanie, férový prístup je známa svojou spoľahlivosťou. Zatepľovanie fasád, štrukturálne omietky, maliarske práce a montáž sadrokartónu.
ID: 3921073  Posting date: 26.1.2021  Basic salary component (gross): 1 000 EUR/mesiac