Hľadáme študentky - tov, VŠ ako asistentky, -tov, predaja na brigádu na predaj suvenírov. Pešia zóna Bratislava

JAHN company, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
28.10.2019
Mzdové podmienky (brutto)
4 EUR/hod.Mzda 4 EUR , + prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme študentky VŠ ako asistentky predaja s chuťou pracovať, do pekného obchodu so suvenírmi v Bratislave na pešej zóne - historická časť Ba. Príjemná práca v super kolektíve. Výborné finančné ohodnotenie. Náplň práce: Predaj darčekových predmetov, práca s peniazmi. Práca s Pc. Komunikácia so zákazníkmi. Udržiavanie pracoviska v čistote. Nenáročná práca. Prax nie je podmienkou. Zaučíme. Len vážny záujem. Brigáda je dlhodobá, možnosť prispôsobiť poďľa školy, skúšok atd'.

Mzda, prémie ako pracovné ohodnotenie k platu, teplá strava zdarma, práca v peknom čistom prostredí, super kolektív

Prosím posielajte životopis spolu s civilnou fotografiou. Uvádzajte len telefónne číslo na ktorom je možné sa s Vami kedykoľvek skontaktovať. Hľadáme 2 ľudí. Len seriózny záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

prax nie je podmienkou, možno len výhodou. Zaučíme, vysvetlíme, pomôžeme

Maloobchodná úspešná firma, ktorá má viac prevádzok
ID: 3524607  Posting date: 20.10.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: 4 EUR/hod.Mzda 4 EUR , + prémie