Skladník

ITSK HS

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
800€ brutto + odmeny, bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zodpovedného a šikovného skladníka na prácu s tovarom v sklade, naskladňovanie tovaru, chystanie zásielok, udržiavanie poriadku na sklade.
Plus na rozvoz tovaru primárne v rámci Nitry a Bratislavy + príležitostne po celom Slovensku.
Bližšie informácie na pohovore so zamestnávateľom.
Znalosti v oblasti PC techniky su výhodou.

- zamestnanecké zľavy na nákup tovaru
- motivujúce platové ohodnotenie (základná mzda + bonus za osobné a tímové ciele)
- práca v stabilnej spoločnosti

Svoje životopisy prosím zasielajte na emailovú adresu [email protected]. Uchádzači, ktorí majú seriózny záujem pracovať v našej spoločnosti budú ďalej pozvaní na osobný pohovor. Ak si náš nový kolega práve Ty, už teraz sa na Teba tešíme!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti s jazdením, orientacia v mapách
- zodpovednosť a spoľahlivý prístup k práci
- samostatnosť
- trestná bezúhonnosť
- ochota učiť sa

Spoločnosť zaoberajúca sa maloobchodným a internetovým predajom a servisom počítačov, notebookov a ostatnej výpočtovej, kancelárskej techniky a spotrebného materiálu.

www.itsk.sk
www.henry.sk

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3163714  Posting date: 4.11.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: 800€ brutto + odmeny, bonusy