Konzultant SAP HR modulu

ITjobs, s.r.o.

Místo práce
Brno, Česká republika, Jihomoravský kraj, Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hlavní náplní pozice bude:
- aktivní účast na roll-out projektech a implementace HR modulu na zahraničních pobočkách společnosti
- zodpovědnost za správnou integraci a implementaci dané části včetně procesů, analýzy, konfigurace a testování
- spoluúčast při analýze a tvorbě nových řešení v oblasti SAP a kooperujících systémech
- školení a poskytování technické podpory klíčovým a koncovým uživatelům
- aplikace korporátních standardů a návrhy na zlepšování procesů
- tvorba související dokumentace (funkční specifikace, dokumentace pro konfiguraci, školící materiály atp.)
- vedení malého týmu SAP HR key userů
- práce v mezinárodních virtuálních týmech, příležitostné cestování na pobočky společnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

- jedná se o zaměstnanecký pracovní poměr, plný úvazek
- atraktivní platové ohodnocení (dle zkušeností) a kvartální odměny
- jiné výhody: 13. plat, roční odměny vázané na splnění cílů, 6 týdnů dovolené, penzijní připojištění, bezúročné půjčky, pružná pracovní doba, jazykové kurzy, notebook, mobil atd.

Informace o náboru

Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám svůj životopis. Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Zahraniční výrobní a vývojová společnost.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

SAP - Pokročilý

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- velmi dobrá znalost SAP modulu HR na úrovni customizace a implementace
- dobrá znalost personálních procesů
- znalost konfigurace modulu HR (výhodou znalost payroll, PA, Time Management)
- zkušenosti s realizací mezinárodních SAP projektů
- dobrá komunikativní znalost AJ (výhodou znalost NJ)
- alespoň 2 roky zkušeností na pozici SAP HR konzultanta
- výhodou praxe s vedením menšího týmu
- SŠ/VŠ vzdělání
- výhodou řidičský průkaz sk. B
- dobré komunikační a analytické schopnosti, zákaznický přístup, ochota cestovat do zahraničí (cca 25 % času), flexibilita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura ITjobs, s.r.o. se od roku 1996 specializuje na výběr zaměstnanců a personální poradenství v oboru informačních technologií a telekomunikací.
Bohaté zkušenosti, velmi dobrá znalost trhu a odborná orientace konzultantů nám umožňují poskytovat vysoce profesionální služby.
Kompletní nabídku volných míst naleznete na http://www.itjobs.cz.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2996536  Posting date: 12.9.2017