Junior ABAP programátor/ka

IT-Impulse s. r. o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
01.05.2018
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozširujeme náš tím a hľadáme motivovaného ABAP Developera.
Ak máš záujem naučiť sa viac čo sa týka návrhu riešení, vývoja a používania nových technológií a chceš sa ďalej vyvíjať v programovaní v ABAPe, v tom prípade nájdeš takúto príležitosť u nás!

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

• Čítanie špecifikácii a analýza požiadaviek (v nemeckom jazyku)
• Údržba a rozširovanie systému SAP
• Programovanie v ABAP a ABAP OO
• Dizajn implementácie (UML)
• Implementácia riešenia (OO)
• UNIT testovanie
• Obsluha moderných toolov na projektovú prácu vo väčších tímoch – JIRA, Confluence
• Support – Bug Fixing
• Agilný vývoj
• Zákaznícke riešenia v celom cykle v odbore: Reporting, Riadenie rizík, Business - Process Management, dane a dodržiavanie predpisov, rôzne témy z oblasti bankovníctva a poisťovníctva
• Spolupráca s tímom konzultantov zo strany zákazníka

• Dlhodobé stabilné pracovné miesto, pracovná zmluva na dobu neurčitú
• Vynikajúce platové ohodnotenie (v závislosti od skúsenosti a znalosti)
• Najmodernejší SAP 7.4+, Eclipse
• Zaškolenie ABAP-u v Nemecku
• Moderné a štandardné tools pre vývoj softvéru
• Školenia CML, Bausparen, Auszahlung a pod.
• Zaujímavá práca v prijemnom pracovnom prostredí v dynamickom pracovnom tíme
• Jazykové kurzy počas pracovnej doby
• Flexibilná pracovná doba
• Finančný bonusový systém
• Prístup k najmodernejším technológiám
• Možnosť osobnostného rozvoja, profesijného rastu
• Zdravotné cvičenie na pracovisku
• Možnosť práce za výškovo nastaviteľným stolom
• Nápoje a ovocie zadarmo
• Dovolenka navyše
• Nadštandardný počet SickDays

Životopis zašli v anglickom/nemeckom jazyku výlučne elektronickou poštou, v predmete prosím uveď názov pozície o ktorú sa uchádzaš. Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Náš nemecký klient je líder v oblasti dizajnu, vývoja a zavádzania vysoko kvalitných riešení v systéme SAP pre bankovníctvo a poisťovníctvo.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Výhodou - Informatika

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadované znalosti:

• Nemecký jazyk – mierne pokročilý
• základy programovania v ABAP-e a v ABAP-e OO, alebo podobnom objektovo orientovanom programovacom jazyku
• komunikatívne správanie orientované na klienta
• Schopnosť rýchleho prispôsobenia sa zmenám
• Proaktívnosť, schopnosť riešiť problémy a prevziať zodpovednosť
• Dobrý časový manažment

Výhodou sú znalosti z oblasti:

• SAP Banking
• BCA
• CML
• CFM
• FS-BP
• Loans
• DM
• Z oblasti vývoja a údržby SAP Business Workflow (z.B. JAVA, C++, HTML)
• Rôzne Add-On Aplikácie v CML und SAP Bank oblasti

IT-Impulse is the Software Engineering division of the international company JobImpulse GmbH with more than 9000 employees in 51 locations in 12 countries and acts as an intermediary between the IT software development department and highly qualified IT specialists on the job market.
The Slovak branch in Košice in its new headquarters with over 60 employees is looking for new colleagues for existing as well as newly created customer-dedicated teams.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3255300  Posting date: 13.3.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: Dohodou