Mzdár/Personalista (m/f)

InterWay, a. s.

Miesto práce
Mlynské nivy, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
1 300 - 1 500 EUR/mesiacmin. 1300 € (v závislosti od kvalifikácie a skúseností kandidáta môže byť základná mzda dohodnutá vyššie)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovnú mzdárku, so skúsenosťami s prácou v personálnom a mzdovom systéme POHODA, ktorá bude mať na starosti vedenie mzdovej a personálnej agendy v tomto systéme, vrátane:
• spracovania miezd a odvodov
• mzdovej a personálnej administratívy spojenej s nástupom a odchodom zamestnancov ( prihlášky, odhlášky do poisťovní, reporting stavu zamestnancov, ...), vrátane agendy BOZP a PO, lekárske prehliadky
• operatívnej personálnej administratívy podľa potrieb zamestnancov a požiadaviek vedenia spoločnosti
• podpora HR Business manažéra
Náplň práce a zodpovednosti:
• komplexné spracovanie a vedenie agendy miezd a odvodov
• komunikácia so štátnou a verejnou správou a ostatnými organizáciami v personálnej a mzdovej oblasti (úrad práce, sociálna poisťovňa, zdravotné poisťovne, daňové úrady ...) a zostavovanie príslušných výkazov, evidencií a štatistík potrebných pre túto komunikáciu
• tvorba a aktualizácia dát v systéme POHODA a generovanie požadovaných reportov z tohto systému
• aktualizácia, udržiavanie a archivácia pracovných zmlúv a dohôd a súvisiacich pracovnoprávnych dokumentov
• spracovanie a kontrola dochádzky
• evidencia a spracovanie stravných lístkov, administrácia služobných ciest, PN, OČR a ostatnej agendy podľa Zákonníka práce
• príprava materiálov v oblasti personalistiky, miezd a odvodov podľa potrieb a požiadaviek vedenia spoločnosti
• spolupráca s finančným oddelením, najmä v oblasti účtovania miezd a odvodov
• vedenie a administrácia personálnej agendy a vypracovanie príslušných prehľadov a analýz podľa pokynov HR Business Manažéra a požiadaviek vedenia spoločnosti

- práca v stabilnej IT spoločnosti v mladom a dynamickom kolektíve
- flexibilný pracovný čas
- možnosť ďalšieho vzdelávania a odborného rastu
- zodpovedajúce mzdové ohodnotenie a benefity

V prípade, že Vás táto pracovná pozícia zaujala, prosím, pošlite svoj štruktúrovaný životopis na adresu [email protected] Do subjektu uvádzajte heslo „Mzdár/ personalista."
Uchádzač o prijatie do zamestnania zaslaním svojho životopisu súhlasí so spracovaním osobných údajov spoločnosťou InterWay, a. s. v súlade so zákonom 122/2013 Z.z. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky a títo budú pozvaní na osobný pohovor. Vopred sa ospravedlňujeme uchádzačom, ktorých neoslovíme, ich materiály budú v súlade so zákonom na ochranu osobných údajov skartované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Personalistika - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
POHODA (účtovníctvo) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• znalosť systému POHODA podmienkou
• znalosť systému Helios výhodou
• znalosti právnych predpisov a postupov v oblasti miezd, odvodov a pracovného práva
• aspoň 2 roky praxe na podobnej pozícii vrátane skúsenosti so spracovaním miezd a personálnej agendy
• pokročilý používateľ MS Office
• spoľahlivosť, flexibilita, zodpovednosť a samostatnosť,
• schopnosť tímovej spolupráce

Ťažiskom portfólia produktov a služieb spoločnosti InterWay, a. s. sú systémová integrácia, e-business riešenia a cloudové služby. Poskytuje komplexné web riešenia a služby, zamerané na expandovanie a skvalitňovanie podnikateľských činností v internetovom priestore a v oblasti verejnej správy. Medzi klientov patria významné domáce a zahraničné, finančné i nefinančné inštitúcie.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3670432  Posting date: 16.5.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: 1 300 - 1 500 EUR/mesiacmin. 1300 € (v závislosti od kvalifikácie a skúseností kandidáta môže byť základná mzda dohodnutá vyššie)