Cloud Architect (PaaS)

InterWay, a. s.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej spoločnosti hľadáme kandidáta s praktickými skúsenosťami a znalosťou IT cloudových služieb, hlavne PaaS (platform as a service). Hlavnou náplňou jeho práce bude navrhovať a definovať infraštruktúru a distribuovanú architektúru služieb poskytovaných z cloudu. Ďalšou náplňou jeho práce bude :
• návrh, definícia a implementácia architektúry a infraštruktúry pre cloudové služby (hlavne PaaS) tak, aby dosahovali požadované parametre dostupnosti a škálovateľnosti
• definícia platformových služieb a ich sprostredkovateľov (service brokers) potrebných pre architektúru aplikácií
• definícia modelov org space (Cloud Foundry)
• špecifikácia zostavovacích balíčkov (buildpacks) pre prevádzku aplikácií
• poskytovanie poradenstva a podpory k navrhnutej architektúre v rámci spoločnosti i pre zákazníkov a partnerov
• odborný dozor a „architecture assurance“

- zázemie stabilnej slovenskej spoločnosti
- práca s top špecialistami
- nadštandardné finančné ohodnotenie
- možnosť odborného rastu
- individuálny prístup k zamestnancom

V prípade, že Vás táto pracovná pozícia zaujala, prosím, pošlite svoj štruktúrovaný životopis na adresu [email protected] Do subjektu uvádzajte nazov pracovnej pozicie „Cloud Architect."
Uchádzač o prijatie do zamestnania zaslaním svojho životopisu súhlasí so spracovaním osobných údajov spoločnosťou InterWay, a. s. v súlade so zákonom 122/2013 Z.z. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky a títo budú pozvaní na osobný pohovor. Vopred sa ospravedlňujeme uchádzačom, ktorých neoslovíme, ich materiály budú v súlade so zákonom na ochranu osobných údajov skartované.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Požadované skúsenosti, znalosti a zručnosti:
• skúsenosti s migráciou aplikácií do cloudu
• znalosti a praktické skúsenosti aspoň s jednou z cloudových platforiem: Cloud Foundry, Pivotal Cloud Foundry, AWS, MS Azure, Bluemix, private cloud - certifikácia je výhodou
• znalosti a skúsenosti s vývojom a architektúrou (ideálne cloud-native) aplikácií založených na jazykoch Java, .NET, Python, Go
• znalosť cloudových "mikroslužieb" (microservices)
• skúsenosti s princípmi a technikami Cloud Native (twelve-factor apps, docker kontajery, agile a DevOps)
• skúsenosti s messaging-om a streaming-om

Osobnostné predpoklady:
• flexibilita a ochota/motivácia pracovať v oblasti poskytovania IT služieb v cloude
• komunikatívna osobnosť s rozvinutými komunikačnými a prezentačnými schopnosťami v písomnej i verbálnej forme
• analytické schopnosti

Ťažiskom portfólia produktov a služieb spoločnosti InterWay, a. s. sú systémová integrácia, e-business riešenia a cloudové služby. Poskytuje komplexné web riešenia a služby, zamerané na expandovanie a skvalitňovanie podnikateľských činností v internetovom priestore a v oblasti verejnej správy. Medzi klientov patria významné domáce a zahraničné, finančné i nefinančné inštitúcie.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3333339  Posting date: 12.3.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: Dohodou