Online Marketing Specialist

Internet Mall Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
asap
Základná zložka mesačnej mzdy: od 900,- EUR brutto (viac v závislosti od skúseností a kvalifikácie kandidáta + výkonnostné odmeny)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegu s chuťou pracovať na projekte najväčšieho a najobľúbenejšieho e-shopu na Slovensku – MALL.SK. Ak máš chuť patriť k lídrom na slovenskom trhu, tak neváhaj a prihlás sa!

• Nastavovanie a riadenie displayovej online reklamy a videa (Google Adwords, Adform, portály, Facebook, Etarget, Netsuccess, Azet klik ...)
• Samostatne a v spolupráci s kolegami a agentúrami nastavovanie a riadenie dynamického remarketingu (Google Adwords, Criteo, Facebook)
• Inovovanie a tvorba stratégií v displayovej reklame a videu
• Podpora pri spravovaní a nastavovaní searchových účtov v Google Adwords
• Podpora pri nastavovaní affiliate programov
• Spolupráca s externými partnermi, agentúrami, zástupcami spoločnosti Google a s kolegami na Slovensku a v zahraničí

• Zázemie v nadnárodnej spoločnosti
• Intenzívna komunikácia so seniormi v skupine MALL GROUP, so zástupcami Google, s externou agentúrou, vzájomné pomáhanie si, zdieľanie si best practice a stratégií
• Možnosť podieľať sa na rozvoji a smerovaní spoločnosti
• Perspektíva profesionálneho rastu
• Účasť na školeniach, kurzoch, konferenciách
• Práca v mladom a dynamickom kolektíve
• Zamestnanecké ceny na produkty v ponuke www.mall.sk
• Možnosť získať výhodnú pôžičku od nášho partnera
• Teambuildingy, spoločné akcie a športové aktivity
• MultiSport karta
• Príspevok na učenie sa angličtiny
• Príspevok na kultúrne podujatia
• Stravný lístok v hodnote 4 €
• Ovocný deň v office
• Relax day
• Strečing/joga každý deň v office

Informácie o výberovom konaní

• chuť pracovať na sebe, rozvíjať sa a niečo dokázať
• dobrá znalosť slovenského jazyka a dobré štylistické schopnosti
• dobrý time management
• zodpovednosť a dôslednosť, schopnosť prijímať úlohy a dôsledne ich dokončovať
• logické myslenie
• schopnosť pracovať v tíme aj samostatne

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing, Technické, Humanitné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Google Ads - Pokročilý
Google Analytics - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Počet rokov praxe

2

• Chuť pracovať na sebe, rozvíjať sa a niečo dokázať
• Základná až pokročilá znalosť Google Adwords a Google Analytics
• Dobrá znalosť slovenského jazyka a dobré štylistické schopnosti
• Komunikačná znalosť angličtiny slovom aj písmom - je výhodou
• Analytické myslenie, analytické zručnosti
• Predajné zručnosti a predajný drive
• Presnosť, dôslednosť
• Logické myslenie
• Proaktivita
• Schopnosť prijímať úlohy a dôsledne ich dokončovať
• Schopnosť pracovať v tíme aj samostatne
• Schopnosť priorizovania úloh

Internet Mall Slovakia s.r.o. patrí do skupiny MALL GROUP.
Mall Group je najväčšia e-commerce skupina v strednej a východnej Európe. Zameriava sa na štyri hlavné oblasti: tradičný e-commerce (nákupné galérie MALL.SK, Vivantis.sk, v CZ CZC.CZ a pod.), on-line predaj potravín (Košík.cz), internetovú televíziu (MALL.TV) a finančné služby pre internetové nakupovanie (MALL Pay). Pôsobíme v siedmich krajinách a s viac ako 2 000 zamestnancami ponúkame naše služby 90 miliónom obyvateľom v strednej a východnej Európe. Sme špičkou v oblasti e-commerce, a to vďaka schopným ľuďom, inováciám, najnovším technológiám a neustálemu hľadaniu nových ciest.

Našou víziou je vybudovať najväčšiu platformu on-line služieb v strednej Európe a spoločne so zákazníkmi vytvárať digitálnu budúcnosť. Poď do toho s nami!

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3416719  Posting date: 11.6.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: Základná zložka mesačnej mzdy: od 900,- EUR brutto (viac v závislosti od skúseností a kvalifikácie kandidáta + výkonnostné odmeny)