Pracovník zákaznické podpory pro slovenský trh

INTERNET CZ, a.s. - FORPSI

Miesto práce
České Budějovice, Okres České Budějovice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hledáme kolegu či kolegyni - slovenského rodilého mluvčího na pozici:
Zákaznická podpora pro slovenské zákazníky

Předpokládáme, že

  • plynule hovoříte a píšete slovensky (jste rodilý mluvčí) a umíte se slušně vyjadřovat.
  • umíte pracovat na počítači a nemyslíte si, že internet je pouze facebook.
  • dokážete respektovat zákazníky a umíte se vcítit do jejich problému.

Co u nás budete dělat?

  • Nejprve se naučíte podstatu poskytovaných služeb a pár technických věcí.
  • Následně budete pomáhat zákazníkům zjistit, kde je problém a hledat řešení.
  • Se zákazníky budete telefonovat, mailovat i chatovat.

Pár informací, které by Vás mohly zajímat

  • Zákaznická podpora má vlastní kanceláře a každý operátor má své pracovní místo.
  • Náš kolektiv je věkově neomezený a chováme se ke každému slušně.
  • Práci máme jak pro absolventa, tak pro člověka s praxí.
  • Důležitá je otevřená hlava a správný přístup.
  • Jsme silná firma, proto o výplatu každý měsíc nemusíte mít strach.
  • Nabízíme pět týdnů dovolené a k tomu tři dny volna na návštěvu lékaře, nebo lehčí nemoc.
  • Vaše pracoviště bude Českých Budějovicích se zaučením v sídle společnosti Ktiš okr. Prachatice
  • Pracovní poměr zatím na jeden rok a pak uvidíme, jak nám to společně půjde

Informácie o výberovom konaní

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
ID: 2749309  Posting date: 4.10.2016  The job comes from another website or source.