Lektor anglického jazyka

INŠTITÚT JAZYKOV A VZDELÁVANIA

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
8 €/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúsených lektorov anglického jazyka. Lektori budú zodpovední za vedenie hodín cudzieho jazyka, prípravu a komunikáciu na hodinách.

Ponúkame možnosť osobnostného rastu v spoločnosti zaoberajúcej sa poskytovaním ďalšieho vzdelávania, časovú flexibilitu.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- pedagogické vzdelanie, štátna jazyková skúška alebo medzinárodné certifikáty na daný jazyk
- dobré komunikačné schopnosti
- profesionálny prístup

Inštitút jazykov a vzdelávania je najväčšou vzdelávaco-prekladateľskou spoločnosťou s viac ako 30 pobočkami a 13 ročnou tradíciou na slovenskom trhu. Prostredníctvom svojej dcérskej spoločnosti SmartBooks, a.s. úspešne vyvinula prvý inteligentný vzdelávací systém. Viac info na www.smartbooks.sk a www.ijav.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1505546  Posting date: 11.2.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: 8 €/hod.