Pozícia

Junior IT Technik (pre študenta vysokej školy)

Place of work
Jarošova 1, Bratislava
Contract
na dohodu (brigády)
Salary
5 EUR/hod.
Minimálna hodinová garantovaná mzda: 5,- EUR brutto. Konkrétna pracovná ponuka bude zavisieť od úrovne ponúknutej pracovnej pozície, vašich odborných schopností a znalostí, vzdelania a pracovných skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Šikovnému študentovi technickej vysokej školy s nadšením pre informačné technológie ponúkame možnosť dlhodobej brigády.

- Pomoc skúseným kolegom na oddelení, ktoré prevádzkuje infraštruktúru spoločnosti
- Poskytovanie HW a SW podpory používateľom
- Zabezpečenie technickej pripravenosti/vybavenosti kancelárií a miestností na workshopy a prezentácie
- Kontrola funkčnosti HW a kabeláže v konferenčných miestnostiach
- Jednoduché opravy
- Sledovanie a vedenie dokumentácie k technickému majetku spoločnosti
- Základná inštalácia operačných systémov
- Možnosť sebarealizácie, priestor pre uplatnenie znalostí a zručností a priestor pre získavanie skúseností od kolegov

  • Práca v rýchlo rastúcej a jedinečnej slovenskej spoločnosti, ktorá je globálnym lídrom v oblasti biometrických softvérových riešení
  • Profesionálne tímy kolegov, ktorí sú oddaní našej firemnej vízií a zanietení pre pre nové technológie
  • Uspokojivé ohodnotenie s možnosťou rastu, založené na vašej angažovanosti a výsledkoch
  • Individuálny prístup k osobnému rozvoju, interné vzdelávanie, kurzy angličtiny
  • Flexibilný pracovný čas
  • Pravidelné team buildingy
  • Foosball, stolný tenis a šípky k dispozícií v našej play room
  • Čerstvé ovocie, snack bar, každomesačné firemné raňajky

Ďakujeme za prejavený záujem o prácu v spoločnosti Innovatrics.
Ak Vás ponuka zaujala pošlite svoj štrukturovaný životopis v slovenskom jazyku na adresu [email protected].
Vašu žiadosť starostlivo posúdime a budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Zaslaním životopisu dáva uchádzač výslovný súhlas spoločnosti Innovatrics, s.r.o. na spracovanie osobných údajov, pre účely zaradenia do databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Administrácia LAN/WAN - Základy

- Študent vysokej školy elektrotechniky/IT
- Znalosť sietí a operačných systémov, pozitívny vzťah k technológiám
- Orientácia v počítačovom HW
- Zmysel pre detail
- Tímový hráč
- Proaktívny a zodpovedný prístup k práci
- Anglický jazyk na pokročilej úrovni
- Chuť učiť sa a napredovať
- Vodičský preukaz sk. B je výhodou

Spoločnosť Innovatrics je špičkou na svetovom trhu v oblasti biometrických systémov a riešeniach v oblasti identity manažmentu. Zaoberá sa vývojom softvéru na odtlačky prstov a rozpoznávanie tvárí a ich integráciou do biometrických aplikácií.
Získali sme ocenenie IT firma roka 2015, IT produkt roka 2016, v roku 2017 ocenenie Diamant slovenského biznisu!

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Michaela Chalupková
Tel.: +421908424846
E-mail: poslať životopis

Zaujala vás táto pozícia?

Pošlite nám svoje CV. Hľadáme tých najlepších z najlepších.
ID: 3920002  Posting date: 15.4.2021  Basic salary component (gross): 5 EUR/hod.