Pozícia

HW/SW Support Specialist

Place of work
Jarošova 1, Bratislava
Contract
plný úväzok
Salary

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

S našim rastom prichádzajú nové výzvy! Hľadáme k nám zodpovedného a akčného kolegu, ktorý bude technickou podporou pre našich interných zamestnancov a ktorý k nám skvele zapadne.

Náplň práce:
- Interná technická podpora v rýchlo sa rozvíjajúcej spoločnosti
- Inštalácia, konfigurácia a údržba OS a pracovných staníc (Windows, Linux, Mac)
- Komplexná podpora používateľov pri riešení problémov s IT infraštruktúrou (PC, laptopy, tlačiarne, bezdrôtové AP, softvér,...)
- Spoluzodpovednosť za správu a údržbu IT infraštruktúry, internetového pripojenia a firemnej siete IT firmy
- Základná konfigurácia a administrácia sieťových komponentov, riešenie problémov v rámci firemnej siete a pripojenia na Internet
- Správa používateľských účtov a prístupových práv
- Ďalšie administrátorské a servisné činnosti podľa potreby
- Kľúčové slová: IT, support, sysadmin, HW, windows, linux, security, opensource

- Prostredie spoločnosti, ktorá patrí medzi svetovú špičku vo svojom odbore
- Pôsobnosť na celosvetovom trhu – kontakt s rôznymi kultúrami
- Práca v tíme ľudí, ktorí sú nadšení pre svoju prácu
- Adekvátne ohodnotenie a možnosť ďalšieho rastu
- Flexibilná pracovná doba
- Pravidelné tímove eventy
- Individuálny prístup

Ak Vás ponuka zaujala pošlite svoj štrukturovaný životopis v slovenskom jazyku na adresu [email protected].

Zaslaním životopisu dáva uchádzač výslovný súhlas spoločnosti Innovatrics, s.r.o. na spracovanie osobných údajov, pre účely zaradenia do databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Administrácia Windows serverov - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- VŠ vzdelanie a v prípade absolventa prax min. počas štúdia na podobnej pozícii, alebo SŠ vzdelanie + prax na podobnej pozícii
- Znalosť administrácie desktopových Windows OS
- Základná znalosť sietí a sieťových technológií (IPv4, routing, switching, bezpečnosť, VPN ...)
- Výhodou znalosť Linux OS, Mac OS X
- Výhodou znalosť virtualizačných technológií (KVM, VirtualBox, VMware)
- Komunikatívnosť a orientácia na zákazníka
- Zodpovednosť a zmysel pre detail
- Proaktívny prístup a dôraz na riešenie problémov
- Aktívna znalosť anglického jazyka
- Vodičský preukaz sk. B

Spoločnosť Innovatrics je špičkou na svetovom trhu v oblasti biometrických systémov a riešeniach v oblasti identity manažmentu. Zaoberá sa vývojom softvéru na odtlačky prstov a rozpoznávanie tvárí a ich integráciou do biometrických aplikácií.
Získali sme ocenenie IT firma roka 2015, IT produkt roka 2016, v roku 2017 ocenenie Diamant slovenského biznisu!

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Michaela Chalupková
Tel.: +421908424846
E-mail: poslať životopis

Zaujala vás táto pozícia?

Pošlite nám svoje CV. Hľadáme tých najlepších z najlepších.
ID: 3551878  Posting date: 4.1.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: Minimálna mesačná garantovaná mzda 1200 EUR brutto. Konkrétna pracovná ponuka bude zavisieť od úrovne ponúknutej pracovnej pozície, vašich odborných schopností a znalostí, vzdelania a pracovných skúseností.