Web developer (part-time)

Infinit, s.r.o.

Miesto práce
Pionierska 15, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme web developera, ktorý by nám pomáhal rozvíjať službu https://www.mojakrv.com . Napriek tomu, že sme Python nadšenci na úvodné zistenie záujmu sme pragmaticky zvolil e-shop na platforme Wordpress/WooCommerce. Tvojou úlohou bude prevziať dokončenie vývoja po zaneprázdnenom vývojárovi a ďalej eshop rozvíjať. S rozbehom ti pomôžeme. Ďalšie backendové komponenty budú vyvíjané v Javascripte alebo Pythone. (Nie PHP)

Mal by si spĺňať 4+ z nasledujúcich požiadaviek:
* znalosť CSS a Javascript-u
* Skúsenosti a ochota pracovať s Woocommerce
* Viacročné skúsenosti s web developmentom, projekty kde si môžme pozrieť zdrojový kód
* dodávať technický prehľadné, spoľahlivé riešenia
* testovať si po sebe zmeny
* skúsenosti s git-om, prípadne SVN

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

JavaScript - Pokročilý
PHP - Základy
CSS - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme najstarší Python outsourcing shop v Bratislave. Zameriavame sa na Python už od roku 2007. Máme väčšinou zahraničných zákazníkov, ale v poslednom čase nás teší záujem slovenských zákazníkov o túto technológiu.
ID: 3305173  Posting date: 7.2.2018