Senior nákupca priamych materiálov (automotive)

Infinis Recruitment

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
2.000 € (minimum, platový rozsah môže byť aj vyšší, v závislosti od kvalifikácie)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Koordinácia aktivít programu nákupu pre konkrétne CBU / BU s cieľom zabezpečenia čo najefektívnejšieho spustenia výroby produktov
- Kontrola a schválenie všetkých činností nákupného programu
- Zabezpečenie plynulého spustenia projektov kontrolovaním akvizícií, včasným vyhľadávaním, v súlade s nákladovou stratégiou a štandardným prevádzkovým postupom
- Zabezpečenie finančnej kontroly nad programami nákupu
- Zabezpečenie nákladovo, kvalitatívne a časovo správnych dodávok všetkých požadovaných materiálov a zariadení v súlade s príslušnými plánmi výroby, rozpočtom a cieľmi
- Iniciácia a podpora vhodných rozhodnutí
- Manažment spolupráce s dodávateľmi (žiadosti o cenové ponuky, manažment zmien, zmluvné rokovania, platobné otázky, riešenie nezrovnalostí etc.)

- 13. plat
- Cafeteria
- Jazykové kurzy
- Seniorný bonus na základe počtu rokov v spoločnosti
- 3 dni extra dovolenky po 2 rokoch
- Vstupenky do fitnes centra
- a ďalšie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, medzinárodnú spoločnosť pôsbiacu ako subdodávateľ v automobilovom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

- Vzdelanie obchodného alebo technického zamerania
- Min. 2 roky skúseností s nákupom výrobných materiálov v automotive oblasti podmienkou
- Aktívna znalosť anglického jazyka
- Znalosť nemeckého jazyka výhodou
- Proaktívny prístup k práci
- Výborné komunikačné a vyjednávacie zručnosti
- Schopnosť budovať vzťahy s dodávateľmi ale i vnútri organizácie
- Ochota cestovať

Sme agentúra, ktorá sa špecializuje na pozície v oblasti Finance & Accountancy.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3549466  Posting date: 28.11.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: 2.000 € (minimum, platový rozsah môže byť aj vyšší, v závislosti od kvalifikácie)