Skúsený obchodný zástupca

Industry Serving s.r.o.

Miesto práce
M.R.Štefánika 44, okres Dolný Kubín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.04.2018
Mzdové podmienky (brutto)
1000€ + mesačné provízie + individuálna dohoda podľa praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme ľudí, ktorí majú obchodné zručnosti, obchodného ducha a obchodnícke myslenie.
Náplň práce:
- Získavanie a vyhľadávanie informácií o klientovi a jeho produktoch či službách z dostupných zdrojov.
- Aktívne vyhľadávanie a vytipovanie nových klientov.
- Komunikácia s kompetentnými osobami na strane klienta.
- Prezentovanie produktov priamo u zákazníka
- Práca s PC
- Vytváranie cenových ponúk
-Podávanie reportov o stave vybavenia cenových ponúk a stave objednávok
-Komunikácia so zákazníkmi, denná návšteva nových a existujúcich zákazníkov

- Voľný pracovný čas
- Auto, telefón,notebook k dispozícii
- Stravné lístky
-Firemné akcie
-Team buildingy
-Práca so zahraničnými partnermi
-Trvalý pracovný pomer
-Odmeňovací systém na základe dosiahnutých výsledkov
- Jazykové školenia v AJ
- Ročný príspevok na ošatné
-Fixný plat, podľa šikovnosti a rastu firmy odmeny
-Istota a stiabilita firmy
- Kariérny rast

Životopisy s aktuálnou fotografiou prosím zasielajte na nižšie uvedený email. Každý jeden životopis bude osobne posúdený kompetentnou osobou, každý vybratý uchádzač bude kontaktovaný telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
POHODA (účtovníctvo) - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ochota cestovať a učiť sa nové veci, flexibilita, komunikatívnosť . Obchodné myslenie, schopnosť načúvať zákazníkovi, schopnosť identifikovať novú obchodnú príležitosť.
Samostatnosť a zodpovednosť. Príjemné a reprezentatívne vystupovanie, schopnosť improvizácie a samostatné organizačné schopnosti.

Spoločnosť Industry Serving s.r.o. je mladá stabilná spoločnosť s orientáciou na predaj spojovacích a kotviacich prvkov nielen do zahraničia. Pôsobí na trhu od roku 2017
ID: 3211241  Posting date: 14.3.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: 1000€ + mesačné provízie + individuálna dohoda podľa praxe