Práca pre každého: skladanie plastových komponentov. Nové Mesto nad Váhom.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
ASAP
700 EUR/mesiac700€ + 65€ variabilná zložka + 50€ štartový bonus (na 5. mes.) + 13. a 14. plat + príplatky

Popis práce

Hľadáme operátorov výroby pre medzinárodnú spoločnosť v Novom Meste nad Váhom.

Náplňou práce je:
- skladanie vnútorných a vonkajších spätných zrkadiel.
- skladanie smeroviek.

Práca na 3 zmeny, 7,5 hodinový pracovný čas.

Doprava zabezpečená firemným autobusom na zmeny počas pracovných dní:
- zo smeru Trenčín (Trenčín - Chocholná-Velčice - Adamovské Kochanovce - Melčice-Lieskové - Ivanovce - Trenčianske Bohuslavice),
- zo smeru Vrbové, Piešťany (Vrbové - Piešťany (Banka) - Horná Streda - Brunovce - Potvorice - Považany).

Ponúkame

- variabilná zložka mzdy 65€
- 13. a 14. plat
- 50€ štartovací bonus (počas prvých 5 mesiacov)
- zabezpečené stravovanie v hodnote 0,50€
- stravné lístky v hodnote 3,83€
- odmena vo výške až 200€ za doporučenie nového zamestnanca
- možnosť získať príspevok na ubytovanie vo výške 150 € (podmienkou je vzdialenosť od miesta trvalého bydliska min. 200 km k sídlu zamestnávateľa)
- firemné akcie pre zamestnancov (vianočný večierok, deň otvorených dverí, deň zdravia)
- bohatý sociálny program (vianočné poukážky, mikulášske balíčky, poukážky do lekárni a pod.)
- zabezpečená firemná doprava zo smeru Trenčín, Piešťany (Vrbové)

Požadujeme

- manuálna zručnosť
- dobrý zrak
- absolventi sú vítaní

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Peter Čechovič
E-mail: poslať životopis
ID: 3967389  Posting date: 13.9.2020  The job comes from another website or source. Basic salary component (gross): 700 EUR/mesiac