Rozpočtár, kalkulant stavieb

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 700 EUR/mesiacod 1700 - 2600€ btto/mes.

Popis práce

Pre nášho klienta, stabilnú, dynamicky sa rozvíjajúcu spoločnosť v oblasti stavebníctva, hľadáme šikovného Prípravára, rozpočtára stavieb.

Čo bude Vašou hlavnou náplňou práce?

- vypracovávanie stavebných rozpočtov, kalkulácií a cenových ponúk či už vo verejnom obstarávaní, ako aj v súkromnom sektore
- kontrola nákladov projektov pred, počas a po realizácií
- komunikácia s dodávateľmi
- vyjednávanie najvýhodnejších dodacích podmienok
- poskytovanie poradenstva ohľadom rentability projektov
- reportovanie a vyhodnocovanie výstupov

Ponúkame

- možnosť osobnostného i kariérneho rozvoja
- mobilný telefón, notebook
- odmeny za vyhraté projekty
- možnosť flexibilného pracovného času
- MultiSport karta
- firemné akcie

Požadujeme

- vzdelanie v odbore stavebníctva
- predchádzajúca prax min. 3 roky na obdobnej pozícii
- skúsenosť s realizáciou výberu dodávateľov
- skúsenosť s tvorbou cenových ponúk
- práca v programoch Excel a CENKROS
- prehľad o cenách v stavebníctve - výhodou
- samostatnosť, matematické myslenie, zmysel pre detail
- proaktívny prístup k práci

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Nahay Čičmanová
E-mail: poslať životopis
ID: 3911998  Posting date: 14.5.2020  The job comes from another website or source. Basic salary component (gross): 1 700 EUR/mesiac